HC ISMM Kopřivnice – Hockey Club Moravské Budějovice 2019

5:3

konec (1:0, 1:2, 3:1)

10.08.2018, 18:00 • Přátelské utkání • Petr Sumbal

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek dne. (20:07:18)
Kopřivnice ve svém prvním přípravném utkání před novou sezónou dokázala na domácím ledě porazit Moravské Budějovice 5:3. Domácí vyhráli první třetinu 1:0, ale pak hosté otočili skóre na 2:1. Kopřivnici se ale ještě do druhé přestávky podařilo vyrovnat. Rozhodla pak třetí třetina, ve které Kopřivnice do vedení 5:2 poslali Gola a dvěma góly Kofroň. V poslední minutě už jen snížil na konečných 3:5 Bulín.

59:32

Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
Hosté přeci jen dokázali přesilovku využít a korigují stav na 3:5. Trefil se PATRIK BULÍN. Asistence: Petr Krutiš, Roman Kadela.

59:16

Hromada byl ve svém postoji pevný a udržel kotouč ve své výstroji před brankovou čárou.

58:55

Ze závaru před kopřivnickou brankou nakonec vzešla jen nepřesná střela.

57:54

Kopřivnická hráčská lavice dostala dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Dominik Raška

56:21

Domácí si vybojovali vhazování před Čápem a pokusí se přidat ještě šestý gól.

55:49

Kopřivnice si hlídá pohodlný náskok a ještě se navíc snaží zaútočit.

53:47

Marcel Juráň se pokusil vymíchat Hromadu. To mu ale nevyšlo, kopřivnický brankář zůstal ledově klidný a nájezd vychytal.

53:47

Nařízeno trestné střílení pro Moravské Budějovice po hákování Marka Pěnčíka na Marcele Juráně.

53:30

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Že by definitivní razítko na výhru Kopřivnice? Na levé straně dostal po přihrávce od Jakuba Macha dost prostoru ADAM KOFROŇ. Mohl tak zamířit a trefil se přesně mezi ruku a tělo brankáře Čápa. Kopřivnice už vede 5:2. Asistence: Jakub Mach.

52:49

Hosté se dostali málem do šance, to by ale musel Marek Lupač zasáhnout puk, který na něj před branku směřoval.

52:19

Domácí mohli v klidu rozehrát, ale ve vlastním pásmu zbytečně zmatkovali a přišli o kotouč.

50:37

Kopřivnice poprvé v utkání vede o dvě branky a o něco se přiblížila vítězství ve svém prvním přípravném zápase! Po ose Mach, Pargač se dostal kotouč k ADAMU KOFROŇOVI, a ten z dobré pozice nedal brankáři Čápovi šanci. Asistence Jiří Pargač, Jakub Mach.

50:01

Suchý dostal přihrávku mezi kruhy, ale také na brusle, takže nemohl vystřelit.

49:19

Tentokrát Hromada ke svému zákroku ani štěstí nepotřeboval a znovu podržel svůj tým.

48:40

Z pravé strany od modré čáry vystřelil nebezpečně hostující Roman Kadela. Puk zazvonil o tyčku, ale za brankovou čárou neskončil, Hromada ho udržel pod betony.

47:35

Jakub Mach dobře vybojoval puk v útočném pásmu a poté pálil Michal Velecký. Pouze však do výstroje připraveného Čápa.

5:3

Branky a nahrávky: 16. Pargač (Kofroň), 36. Sluštík (Poruba), 42. Gola (Hrubý, Pěnčík), 51. Kofroň (Pargač, Mach), 54. Kofroň (Mach) – 30. Lupač (Hačecký), 34. Horký (Pelikán, Kadela), 60. Bulín (Krutiš, Kadela)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Imrich, Marek (A), M. Mach, Krutil, Fojtík, Ficek – Velecký, Raška, Poruba, Kofroň, Sluštík (C), J. Mach, Hrubý, Gola, Pěnčík, Pargač, Suchý, Červenka

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Čáp (Juda) – Pelikán, Kadela, Wasserbauer, Kliment, Pucher, Brabec – Juráň, Krutiš (C), Horký, Lupač, Mikeš (A), Hačecký, Bulín, Caha, Lamač

02:46 MBU 2 Kadela, sekání
09:44 KOP 2 Fojtík, nedovolené bránění
15:41 KOP 1:0 Pargač (Kofroň)
16:26 KOP 2 Pěnčík, vysoká hůl
22:19 MBU 5 Brabec, vysoká hůl
29:04 MBU 1:1 Lupač (Hačecký)