O pohár primátora města Mladá Boleslav (junioři)

1:5

konec (1:1, 0:2, 0:2)

09.08.2018, 08:00 • ŠKO - ENERGO Aréna MB • Lukáš Chuchválek

Z mé strany je to vše, přeji pěkný den. (10:08:02)
Další zápas je na programu za necelých 30 minut mezi BK Mladá Boleslav a Lidingö.
Hráči zápasu jsou Ondřej Paťha (Orli Znojmo) a Lukáš Adámek (Havířov).
Havířov nakonec vítězí 5:1 a znovu potvrzuje i ve třetí třetině svou dominanci na ledě.

59:24

Nyní ještě prověřili Paťhovu pozornost.

59:00

Puk mají na holích havíři a nepůjčují ho soupeři.

57:26

Hraje se opět v obranném pásmu Orlů, ale chybí už důraz kvůli tomu, že je zápas rozhodnutý.

56:03

Nakonec Havíři začali obléhat branku soupeře, avšak ten se osvobodil a poslal dalekonosnou střelu na Štipčáka.

54:27

Viděli jsme nyní poněkud hluché místo, kdy se nic závažného nedělo.

52:36

Znojmo se osvobodilo a zaútočilo, avšak nedali si pozor na ofsajd.

52:12

Další zakázané uvolnění Orlů.

51:08

Bochnak to zkusil pod víko, trefil se však těsně nad.

50:50

Po dlouhé době se hra přestěhovala před Štipčáka, jenž si konečně také sáhl na puk.

50:17

Žídek před bránou netrefil puk ideálně.

49:47

Po Uhlířově ráně od modré, kterou Ondřej Paťha vyrazil, Orli opět vyhodili na zakázané uvolnění.

48:58

Havířov právě vstřelil branku!
A po dalším vhazování už se Havíři trefují a kouskování hry přineslo kýžený efekt. Úspěšným střelcem je LUKÁŠ JUHASZ. Asistence: Maxim Mastič.

48:23

Další vhazování a další střela Havířova.

48:18

Po vhazování šla další střela na Paťhu a následuje další zakázané uvolnění.

1:5

Branky a nahrávky: 16. Ludvík (Bazala) – 18. Adámek (Juhasz), 23. Adámek (Mastič), 29. Bochnak (Tomeček, Thiel), 45. Thiel (Žídek), 49. Juhasz (Mastič)

HC LERAM Orli Znojmo: Paťha (Hrstka) – Šána, Klus, Chlubna, Konečný, Hrubý, Matěcha, Peří – Molnár, Bazala, Sorger, Ludvík, Del Favero, Špaček, Kobylnik, Vokurka, Fruvirt, Bittner, Kratochvíl, Mukhamediarov, Svoboda

AZ Havířov: Štipčák (Dufek M.) – Máca, Thiel, Grygar, Pavelek, Uhlíř, Topolanský, Dabrowský, Holub – Kuluris, Dufek K., Tomeček, Juhasz, Židek, Rybnikár, Stodůlka, Mastič, Bochnak, Byčkov, Adámek, Rewaj

Rozhodčí: Veselý – Záhora, Rudolf

04:25 ZNO 2 Chlubna, podražení
08:12 HAV 2 Máca, vražení na hrazení
15:42 ZNO 1:0 Ludvík (Bazala)
17:50 HAV 1:1 Adámek (Juhasz)
22:21 HAV 1:2 Adámek (Mastič)