09.08.2018, 20:00 • 3. předkolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.44 3.02 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Hezký večer! (22:05:07)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:9.
Je konec! Olimpija Lublaň zvládla úvodní duel třetího předkola Evropské ligy a poráží HJK Helsinki vysoko 3:0! Domácí za výhrou vykročili už v první půli. Pět minut před přestávkou se prosadil Issah Abass. Po změně stran navíc slovinský celek kopal penaltu, kterou bez problémů proměnil Kronaveter. Po hodině hry navíc přidal svůj druhý zásah Abass a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

90+3

90+1

Ivačič se po rychlém protiútoku dostal do střelecké pozice, jenže svým pokusem pravou nohou netrefil branku.

89

Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Rafinha, přichází Chrisantus.

88

Hosté se přeci jen ještě dostali do zakončení. Klauss se opřel do odraženého míče, ale pravačkou netrefil branku.

86

Střídání v týmu NK Olimpija Lublaň: ze hřiště odchází Avramovski, přichází Savič.

85

Žlutou kartu dostává Zarifovič (NK Olimpija Lublaň).

84

Přeci jen kaňka pro domácí celek! Črnič totiž dostává červenou kartu a musí do sprch!

83

Yaghoubi fauloval na hranici pokutového území a dopřál domácímu celku přímý kop z dobré pozice.

81

Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Mensah, přichází Alho.

78

Střídání v týmu NK Olimpija Lublaň: ze hřiště odchází Kronaveter, přichází Gajič.

76

Obilor ztrácel v souboji na polovině hrací plochy a okamžitě si pomohl nedovoleným zákrokem. Lublaň bude rozehrávat.

74

Črnič si naběhl na přihrávku za obranu soupeře, ale jeho akci zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!

72

Střídání v týmu NK Olimpija Lublaň: ze hřiště odchází Abass, přichází Suljič.

71

Helsinky zahrávaly další rohový kop. Pro vysoký centr z brankové čáry vystartoval brankář Ivačič, který schoval míč do rukavic.

69

Rafinha se zpoza hranice pokutového území položil do skákavého míče, ale jeho rána vnitřním nártem prolétla kolem branky.

67

Mensah zahrával rohový kop hostujícího výběru. Jeho pobídka přiletěla na přední tyč, kde zasáhli pouze domácí obránci.