konec (1:2)

09.08.2018, 19:00 • 3. předkolo • Jan Prošek

Tipsport: 6.95 4.01 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:11. Střely mimo: 8:7. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:5. (20:53:02)
Domácí celek se v tomto zápase prosadil jako první. Pak ale hosté zlepšili hru a góly přišly. Dvakrát se trefil Gaëtan Laborde, který tak poslal Bordeaux do vedení. To ve druhém poločase navýšil Tchouameni. Domácím první zápas nevyšel, prohráli 1:3.

90+3

90+3

Probíhá poslední nastavená minuta.

90+2

Laborde si jde pro hattrick, dělá maximum, ale není mu přáno. Právě neproměnil několikátou velkou šanci, kterou si vypracoval.

90+1

Tři minuty se budou nastavovat.

90+1

Laborde se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho rána končí mimo.

90

Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

Přišel, vystřelil a málem skórovat. Vada byl ve velké šanci, ale domácí brankář ho vychytal.

87

Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Sankharé, přichází Vada.

86

Hraje se na polovině hrací plochy, na výraznější příležitost v posledních minutých čekáme marně.

84

Rychlou hostující protiakci zakončoval nepovedenou ránou Kamano. Gólman zasahovat nemusel, míč končí mimo.

83

Rohový kop pro domácí celek, Horbunov centroval od praporku.

82

Střídání v týmu Mariupol: ze hřiště odchází Tyščenko, přichází Horbunov.

82

Žlutou kartu dostává Demiri (Mariupol).

80

Deset minut hry plus nějaké to nastavení zbývá do konce zápasu, mnoho šancí momentálně k vidění není. Ani jeden celek se nikam nežene. Zápas se spíše dohrává, domácí nemají sílu na zdramatizování.

78

Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Youssouf, přichází Lerager.

78

Pichalonok prokličkoval do dobré střelecké pozice, jeho rána však končí mimo branku. Střelec se drží za hlavu, ví, že se dalo vypálit lépe.

78

Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Gajić, přichází Lewčuk.