konec (0:0, 4:1, 2:1)

09.08.2018, 17:30 • Michal Sedláček (@Michal_68)

Tipsport: 1.7 4.5 3.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a ze zimního stadionu Luďka Čajky vám přeji příjemný zbytek večera. (19:45:02)
Zápas je u konce. Zlín ve svém prvním duelu v přípravě vítězí a výhra je to zasloužená. Utkání se rozhodlo ve druhé třetině, kde si Berani vypracovali vedení 4:1 a ovládnout se jim povedlo i třetí část hry.

59:28

Stadionem zní Vysoký jalovec, vhazovat se bude u brány Lundströma a je jisté, že Zlín dnešní duel vyhraje.

58:45

Přihrávka rukou ve středním pásmu. Bude se tedy vhazovat.

57:53

Ševci oslabení ustáli a jsou v plném počtu.

56:35

Pekr dostal přihrávku přes celé pásmo, napřáhl k ráně ale nedokázal trefit volné místo mezi tyči a brankářem.

55:48

Vyloučení v týmu Berani Zlín (Řezníček – 2 min., podražení).

55:06

Zlín právě vstřelil branku!
Ševci přesilovku využívají. JAKUB FERENC napřáhl od modré a jeho rána proletěla kolem všech a skončila až v síti Lundströma. Bez asistence.

54:48

Matějíček dostal pobídku k ráně od modré, čehož se také chopil, ovšem branku těsně minul.

53:49

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Čermák – 2 min., vysoká hůl).

53:22

Po špatné rozehrávce se dostal k puku Werbik, jenž byl sám možná trochu překvapen a tak si s následnou šancí příliš neporadil.

52:26

Vhazování po pravé ruce Lundströma.

50:22

Čachotský projel přes brankoviště, položil si Sedláčka a pokusil se zakončit přes ležícího brankáře do sítě. Byl však už příliš z úhlu a tak bránu minul.

49:59

Werbik zavezl puk do útočné třetiny, podařilo se mu projít až k bráně a kotouč se nebezpečně proklouzal až pod betony Lundströma.

47:04

Fořt střílel přes obránce, ale přímo do míst, kde byl připravený gólman.

45:53

Šlahař se kousek za modrou pokusil o střelu, ale za byla sražená do ochranné sítě.

45:11

Buly po levé ruce Sedláčka.

6:2

Branky a nahrávky: 24. Herman (Valenta), 28. Kulda (Šlahař), 29. Popelka (Fořt, Sedláček), 35. Poletín (Řezníček, Fořt), 43. Václavek (Karafiát, Ferenc), 56. Ferenc – 28. Štebih (Půža), 44. Anděl (Skořepa, Váňa)

Berani Zlín: Sedláček (Štůrala) Freibergs, Ferenc, Žižka, Řezníček, Matějíček, Valenta – Šlahař, Herman, Kulda – Puliš, Werbik, Poletín – Popelka, Fořt, Sedláček – Fryšara, Karafiát, Václavek.

HC Dukla Jihlava: Lundström (Brož) – Štindl, Pohl, Suchánek, Váňa, Mareš, Kajínek, Vála, Štebih – Čachotský, Zeman, Chlubna, Pekr, Skořepa, Anděl, Čermák, Osmík, Harkabus, Pospíchal, Půža.

Rozhodčí: Fiala, Koziol – Rožánek, Wesley

05:30 JIH 2 Zeman, hákování
14:44 ZLN 2 Ferenc, podražení
18:54 ZLN 2 Karafiát, krosček
23:38 ZLN 1:0 Herman (Valenta)
27:29 ZLN 2:0 Kulda (Šlahař)