3:2
po s.n. (2:0) (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
09.08.2018, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Martin Vavruša
Tipsport: 2.49 4.3 2.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.49 - 4.3 - 2.1
HC Olomouc – HC Oceláři Třinec
3:2
po s.n. (2:0) (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 25. Holec (Kolouch, Jergl), 27. Irgl (Vyrůbalík, Galvas), rozh. náj. Strapáč – 46. Bukarts (Chmielewski, Smetana), 51. Hrňa
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Olomouc:
Lukáš (Mokrý) – Jaroměřský, Vyrůbalík (C), Švrček, Hlaváč, Houdek, Rutar, Staněk, Ondrušek – Jergl, Kolouch, Holec – Irgl, Strapáč, Káňa – Mráz, Ostřížek, Galvas – Matiaško, Pěcha, Kořenek.
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec:
Hrubec (Matěj) – Musil, Roth, Smetana, Doudera, Kovář, Bartko, Zahradníček – Bukarts, Vlach, Chmielewski – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Dravecký, Hladoník, Hrňa – Adamský.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Dědek, Kašík – Lukš, Novák
Diváci:
1. třetina | ||||
01:44 | TRI | 2 | Bartko, podražení | |
07:07 | TRI | 2 | Bukarts, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:34 | OLO | 1:0 | Holec (Kolouch, Jergl) | |
25:23 | TRI | 2 | Adamský, hákování | |
26:03 | OLO | 2:0 | Irgl (Vyrůbalík, Galvas) | |
26:39 | OLO | 2 | Hlaváč, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:25 | TRI | 2:1 | Bukarts (Chmielewski, Smetana) | |
46:01 | OLO | 2 | Pěcha, vysoká hůl | |
49:42 | TRI | 2 | Zahradníček, sekání | |
50:53 | TRI | 2:2 | Hrňa | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
OLO | 3:2 | Strapáč (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Liberec – Mladá Boleslav • po prodl. 11:00 5:4
Žilina – Lipt. Mikuláš 17:00 2:2
Olomouc – Třinec • po s.n. (2:0) 17:00 3:2
Zvolen – Poprad • po s.n. (1:2) 17:00 2:3
Slavia – Litoměřice 17:30 4:1
Třebíč – Vsetín 17:30 0:2
Litvínov – Kladno 17:30 5:0
Motor ČB – Irtyš Pavlodar 17:30 4:0
Nový Jičín – Opava 18:00 2:1
Havlíčkův Brod – Tábor 18:00 7:3
Kometa Brno – HC Slovan 18:00 2:5
K. Vary – Plzeň 18:00 5:3
Banská Bystrica – Detva 18:00 9:3
Klatovy – Sokolov 18:00 1:6
Benátky n/J – Salzburg II 18:00 2:3
Poruba 2011 – Přerov 18:00 7:3
Frýdek-M. – Jastrzębie 18:00 5:1
Vrchlabí – Kolín • po prodl. 19:00 0:1
Autorem vítězné branky je STRAPÁČ.
4. série 2:0
4. série 2:0
3. série 2:0
3. série 2:0
2. série 2:0
2. série 2:0
1. série 1:0
1. série 1:0
65:00
64:55
64:39
64:24
63:30