4:0
konec (2:0)
19.07.2018, 21:00 • Szusza Ferenc Stadion, Budapešť • 1. předkolo • Aleš Pur (@PurAles)
Tipsport: 2.52 3.45 2.81 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.52 - 3.45 - 2.81
Újpest FC – Neftçi Baku
4:0
konec (2:0)
Branky: 19. Litauszki, 21. Sanković, 50. Zsóter, 65. Nwobodo
Karty: 57. Zsóter (UTE), 69. Nwobodo (UTE) – 30. Krivocjuk (BKU), 57. Bralić (BKU)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 17:12.
Újpest FC:
Pajović – Pauljević, Bojović, Litauszki (C), Bureković – Sanković, Diallo – Nwobodo, Zsóter (81. Balázs), Nagy (87. Cseke) – Novothny (90+2. Tischler). Trenér: Nebojša Vignjević.
Náhradníci: Gundel-Takács, Szücs, Cseke, Tischler, Balázs, Pávkovics, Angelov.
Trenér:
Neftçi Baku:
Agajev – Bralić, Petrov, Abışov (C) (41. Achundov), Krivocjuk (53. Karikari) – Mirzabekov, Parački, Mustivar, Hajijev (77. Abbasov) – da Silva, Dabo. Trenér: Roberto Bordin.
Náhradníci: Azizov – Ejubov, Machmudov, Karikari, Achundov, Abbasov, Sarkarov.
Trenér:
Rozhodčí: Ioanns Papadopoulos – Tryfon Petropoulos, Vasilios Kampouris (všichni GRE)
Diváci:
První zápas: Neftçi Baku - Újpest FC 3:1
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 17:12.
90+3
90+2
90+2
90+1
90
89
88
87
86
85
84
83
82
81
80
79