2:0
konec (1:0)
19.07.2018, 19:00 • Stroitel Stadium, Soligorsk • 1. předkolo • Michal Raška
Tipsport: 1.14 8.34 18.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.14 - 8.34 - 18.1
FC Šachťor Soligorsk – Connah's Quay Nomads FC
2:0
konec (1:0)
Branky: 24. Bakaj (pen.), 83. Laptev
Karty: 45+2. Bordačev (SLG), 90+1. Šibun (SLG) – 23. Parker (CQU), 47. Morris (CQU), 55. Owens (CQU), 72. Edwards (CQU) 62. Owens (CQU)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 1:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:12.
FC Šachťor Soligorsk:
Klimovič (C) – Šibun, Kuzmenok (45+1. Bordačev), Rybak, Matvejčik – Seljava, Szöke – Kovalev, Canas, Ebong (83. Soiri) – Bakaj (65. Laptev)
Náhradníci: Česnovskij – Burko, Soiri, Laptev, Sibomana, Šimunovič, Bordačev
Trenér:
Connah's Quay Nomads FC:
Danby – Holmes, Disney, Horan (C) (46. Spittle), Wilson – Wignall, Owen (53. Edwards), Parker (67. Poole), Morris, Bakare – Owens
Náhradníci: Rušton – Spittle, Woolfe, Poole, Edwards
Trenér:
Rozhodčí: Admir Šehović – Sreten Udovičić, Amer Macić (vš. BIH)
Diváci:
První zápas: Connah's Quay - Soligorsk 1:3
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 1:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:12.
90+3
90+2
90+1
90+1
90
88
86
86. Střela hostujícího hráče skončila jen na tyči.
86
85
83
83
83. LAPTEV - 2:0
83
A nakonec je to gól a Soligorsk vede 2:0. Centr Seljavy z rohového kopu letěl před bránu, kde míč trefil DENISE LAPTEVA do nohy a následně se odrazil do hostující svatyně. Asistence: Seljava.
83
82
81
80