17.07.2018, 17:45 • Georgi Asparuhov Stadum, Sofia • 1. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 1.43 4.32 7.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:43:01)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 11:3. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 14:16.
Je konec. Vaduz nakonec senzačně slaví postup do druhého předkola Evropské ligy, když dnes sice prohrál 3:2, ale jelikož v domácím prostřední vstřelil branku a žádný gól nedostal, tak postupuje dál díky lepšímu skóre z venkovního zápasu. Ve 25. minutě stejně jako v prvním utkání se prosadil hostující Coulibaly a Vaduz šel nečekaně do vedení. O deset minut později ovšem srovnal Bus. V 53. minutě sice poslal domácí do vedení Belaid, ale o dvě minuty později srovnal Tadič. Konec utkání byl velmi nervózní a v 85. minutě se trefil domácí Cabral, ale následně už Sofia branku nevstřelila.

Konec utkání byl velmi nervózní a hosté se ani neradovali z postupu a raději prchali do útrob stadionu.

Hráči Vaduzu se ani neradovali z postupu a raději rychle prchali do kabin před fanoušky Sofie, kteří začali házet sedačky a různé předměty.

90+5

90+4

90+4. Červená karta Kostova.

90+4

Následně se Kostov pokoušel odtáhnout protihráče z hrací plochy a rozhodčí mu udělil červenou kartu.

90+4

Následně rozhodčí přerušil hru, což se vůbec nelíbí domácím.

90+3

Obertan chtěl poslat centr z pravé strany, ale ten byl zblokován a následuje rohový kop. Hostující hráč sice ležel na zemi, ale Sofia rychle rozehrála roh a konec utkání je velmi nervózní a dramatický.

90+3

Hosté chtěli držet míč na polovině Sofie, ale provinili se faulem.

90+2

A následně je to další faul z domácí strany a Vaduz tak získal volný kop na polovině soupeře.

90+2

Sofia ale dál zůstává u míče. Ovšem poté přichází faul Goranova, který za protesty uviděl žlutou kartu.

90+1

Opět domácí poslali centr do vápna, ale ten byl odhlavičkován hostujícím obráncem.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89

89. Střela Marianiho skončila těsně vedle pravé tyče.

89

Sofia má nyní velký tlak, ale následná střela Marianiho šla těsně vedle pravé tyče!

88

Nyní se domácí hráč Dimitrov dostal do zakončení hlavou, ale to šlo jen vedle hostující svatyně.