Přípravný zápas

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – FC Hradec Králové

1:3

konec (0:1)

14.07.2018, 10:30 • Sportovní areál TJ Jiskra, Ústí nad Orlicí • Info o změnách stavu (Vojtěch Martinek (@mrtnkv))

Tipsport: 5.15 4.4 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec, Hradec Králové generálku v Ústí nad Orlicí zvládl a zvítězil 3:1. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne. Na počtenou! (12:21:44)

90

83

Hradec Králové právě vstřelil branku!
Ve třiaosmdesáté minutě míří na ústeckého gólmana další míč, tentokrát po střele FILIPA ZORVANA – 1:3!

56

A hosté jdou vzápětí znovu do vedení! Po rohu usměrnil míč hlavou do sítě JAKUB MARTINEC.

50

Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
Vyrovnáno! V padesáté minutě se podruhé v zápase trefuje JAKUB CHLEBOUN, tentokrát už do "správné" branky – 1:1.

46

45

22

První gól zápasu je na světě, Votroci ve dvaadvacáté minutě otevírají skóre díky vlastnímu gólu JAKUBA CHLEBOUNA!

1

Přeji vám příjemné sobotní ráno! V Ústí nad Orlicí se dnes v rámci přípravy na kvapem se blížící fotbalovou sezónu střetne třetiligová Jiskra s druholigovým Hradcem Králové, kterému loni utekl postup do nejvyšší soutěže o osm bodů. Pro Votroky je dnešní zápas generálkou, první soutěžní utkání je čeká už příští neděli na půdě Táborska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1:3

konec (0:1)

Branky: 50. Chleboun – 22. Chleboun (vla.), 56. Martinec, 83. Zorvan

FC Hradec Králové: 1. poločas: Ottmar – Finěk, Kvída, Martinec, Trávníček – Janoušek, Černý – Martan, Vlkanova, Hynek – Kropáček. 2. poločas: Stejskal – Čech, Šimek, Plašil, Urma – Jukl, Zorvan – Finěk, Martan, Hynek – Miker.