Menu

Fotbal

Evropská liga (předkola)

Derry City FC – FC Dinamo Minsk

0:2

konec (0:1)

12.07.2018, 19:00 • Brandywell, Derry (Severní Irsko) • 1. předkolo • Tomáš Kohlmann (@tom_kohlmann)

Tipsport: 6.11 - 3.85 - 1.57Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Dinamo Minsk zaslouženě vítězí v Derry 2:0 a do běloruské metropole si do odvety přiveze již takřka postupový výsledek. Při rozdílu ve kvalitách obou celků si jen těžko představit, že by Derry ještě mohlo výrazněji zabojovat o postup do dalšího kola. (20:53:29)

90+3

Konec zápasu.

90+1

Z hranice pokutového území střílel Ivanov, jeho střela proletěla nad břevnem domácí branky.

90+1

Rozhodčí Popov k dosavadním devadesáti přidává tři nastavené minuty.

90

Dinamo se snaží ještě jednou pokořit obranný val Derry, Gurenko se ale v pokutovém území neprokličkoval do střeleckého zakončení.

88

Dinamo má v závěrečných minutách drtivou převahu v držení míče, avšak hrají s ním takřka výhradně v okolí středové čáry a nikam nespěchají.

85

Saroka potáhl míč po útočné polovině do pokutového území, zasekl si jej kolem Colea a jeho povedenou střelu brankář Doherty vyráží vedle své pravé tyče!

83

83. Červená karta po 2. žluté

83

Domácí budou navíc dohrávat oslabeni o vyloučeného levého obránce McDermotta. Ten viděl druhou žlutou kartu za faul na Solověje u rohu vlastního pokutového území a musí opustit hrací prostor.

81

Tempo utkání výrazně opadlo, domácím už docházejí fyzické síly a Bělorusové jsou s vývojem zápasu maximálně spokojeni.

79

Střídání v týmu Derry City FC: ze hřiště odchází Fisk, přichází Peers.

78

Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Ostrouch, přichází Begunov.

75

Neúspěšný průnik Žavnerčika podél pravé postranní čáry, vhazováním budou ve hře pokračovat domácí.

73

Další útočná snaha domácích na levém křídle končí odpískáním faulu McDermotta, ten se v souboji krajních obránců provinil v souboji s Žavnerčikem.

71

Ronan Hale si před pokutovým územím Dinama elegantně zasekl míč kolem Yahayi, poté mu ale střela z dvaceti metrů vůbec nesedla, míč trefil šajtlí a střelecký pokus nabral opačnou faleš, než by domácí středopolař potřeboval.

69

Dalšímu rohovému kopu Nikoliče už se domácí ubránili s podstatně větším přehledem.

69

Na centr Nikoliče si naskočil Ivanov, jehož hlavičku domácí hráči srazili těsně vedle tyče své branky.

68

Gurenko na levém křídle vyhrál osobní souboj s McDonaughem, ten ale ještě stačil soupeři ztížit prostor k centru a nakonec odrazil míč na rohový kop.

Derry City FC – FC Dinamo Minsk

0:2

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 2. Galović, 64. Chvaščinskij

Karty:   45. Splaine (DRY), 52. Ronan Hale (DRY) – 26. Ostrouch (MNK)   83. McDermott (DRY)

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 0:7. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:12.

Derry City FC: Doherty – McDonagh, Seaborne, Cole, McDermott – Shiels, Rory Hale (6. Ronan Hale), McEneff – Splaine, Fisk (79. Peers), Roy (60. Patterson)
Náhradníci: Grimes – Delap, Doherty, Ronan Hale, Patterson, Peers, Toal

FC Dinamo Minsk: Gorbunov – Žavnerčik, Švecov, Galovič, Ostrouch (78. Begunov) – Kaplenko (29. Ivanov), Yahaya – Chvaščinskij (66. Solověj), Nikolić, Gurenko – Saroka
Náhradníci: Ignatovič, Lazovskij – Begunov, Ivanov, Sačivko, Solověj

Rozhodčí: Popov – Kolev, Todorov (vš. Bulharsko)

Odveta: Dinamo Minsk - Derry City 1:2

Evropská liga (předkola)

Pjunik – Vardar 16:00 1:0

Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0

Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0

Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0

Partizani – Maribor 17:30 0:1

KuPS – Kodaň 18:00 0:1

Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1

Trakai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0

Narva – Željezničar 18:00 0:2

Balzan – Keşla FK 18:00 4:1

Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3

Gabala – Niederkorn 18:00 0:2

Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1

FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3

Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4

Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1

Famagusta – Laçi 19:00 2:1

Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0

Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1

Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2

Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3

CS Petrocub – NK Osijek 19:00 1:1

Sofia – Riga FC 19:45 1:0

Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2

Racing FC – Constanta 20:00 0:2

B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0

Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0

Engordany – Kajrat 20:00 0:3

Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4

Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1

Rudar – Partizan 20:15 0:3

Budućnost – Trenčín 20:30 0:2

Rangers – Shkupi 20:45 2:0

Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1

Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1

Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0

Hibernian – Runavík 20:45 6:1

Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1

Niš – Gżira United 21:00 4:0

Stjarnan – Kalju 22:00 3:0