3:1
konec (1:1)
12.07.2018, 19:00 • Dalga Arena • 1. předkolo • Michal Hladký (@michalxhladky)
Tipsport: 1.8 3.48 5.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.8 - 3.48 - 5.1
Neftçi Baku – Újpest FC
3:1
konec (1:1)
Branky: 24. Dabo, 71. Dabo, 90+2. Machmudov – 9. Nagy
Karty: 62. Dabo (BKU), 66. Machmudov (BKU) – 79. Litauszki (UTE)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 11:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:12.
Neftçi Baku:
Agajev – Krivotsjuk, Abišov, Petrov, Mirzabekov – Hajijev, Mustivar, Paracki – Alaskarov, Dabo, Dario
Náhradníci: Abassov, Akhundov, Azizov, Bralič, Ejubov, Karikari, Machmudov
Trenér:
Újpest FC:
Pajovič – Balazs, Litauszki, Bojovič, Burekovič – Sankovič, Cseke – Pauljeviř, Nagy, zsoter – Novothny
Náhradníci: Angelov, Gundel-Takacs, Pavkovics, Szucs, Tischler
Trenér:
Rozhodčí: Higler D. (Ned)
Diváci:
Odveta: Újpest FC - Neftçi Baku 4:0
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
79
66
62