0:4
konec (0:0)
12.07.2018, 20:00 • Hásteinsvöllur (Vestmannaeyjar) • 1. předkolo • Gerard Filip
Tipsport: 5.65 3.98 1.58 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.65 - 3.98 - 1.58
ÍBV Vestmannaeyjar – Sarpsborg
0:4
konec (0:0)
Branky: 58. Muhammed, 65. Jorgensen, 90. Halvorsen, 90+2. Askar
Karty: 45+9. Keithley (IBV), 45+11. Magnússon (IBV), 87. Zaheditabar (IBV) – 45+10. Halvorsen (SBG)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:13. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:8.
ÍBV Vestmannaeyjar:
Geirsson – Fridriksson, Erichot, Atkinson, Hilmarsson – Magnússon, Keithley – Arnarson, Thorvaldsson, Zaheditabar, Bartalsstovu
Náhradníci: Carilloberduo, Magnússon, Ómarsson, Bjornsson, Hjaltalín, Ómarsson, Franks
Trenér:
Sarpsborg:
Falch – Askar, Jorgensen, Tamm, Thomassen – Halvorsen, Lund-Nielsen, Zachariassen, Heintz – Muhammed, Mortensen
Náhradníci: Kristiansen, Utvik, Muhammed, Agger, Larsen, Tveita, Singh
Trenér:
Rozhodčí: N. Walsh – G. Stewart, S. Carr
Diváci:
Odveta: Sarpsborg - Vestmannaeyjar 2:0
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
84
76
76
71
63
14