0:3
konec (0:2)
12.07.2018, 20:00 • Estadi Comunal, Andorra la Vella • 1. předkolo • Michal Raška
Tipsport: 9.94 6.23 1.25 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 9.94 - 6.23 - 1.25
La Adelita UE Engordany – FC Kajrat Almaty
0:3
konec (0:2)
Branky: 6. Wagner (vla.), 25. Islamkhan (pen.), 90+1. Eppel
Karty: 25. Cellay (ENY), 63. Spano (ENY) – 48. Alip (KAL), 79. Žukov (KAL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 3:8. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 18:10.
La Adelita UE Engordany:
Coca – Brito, Ruiz, Cellay (C), Wagner – Rodriguez, Spano, Pousa, Serra – Gomez, Toure
Náhradníci: Robi – Bouharma, Fligiamonte, Guida, Lafont, San Nicolas, Varela
Trenér:
FC Kajrat Almaty:
Plotnikov – Sokolenko, Bateau, Alip, Sujumbajev – Felipe, Elek – Islamkhan (C) – Isael, Eseola, Aršavin
Náhradníci: Pokatilov – Abiken, Eppel, Švyrev, Vorogovskij, Žukov
Trenér:
Rozhodčí: Iwan Arwel Griffith – Gareth Wyn Jones, Daniel Beckett (vš. WAL)
Diváci:
Odveta: Kajrat - Engordany 7:1
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
90
74
73
66
62
58