Evropská liga (předkola)

Górnik Zabrze – FC Zaria Balti

1:0

konec (0:0)

12.07.2018, 20:00 • Stadion Ernesta Pohla, Zabrze • 1. předkolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.1 10.2 22.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (23:14:06)
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 11:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 19:9.
Je dobojováno! Polský Górnik Zabrze měl po celý zápas výraznou převahu, ale na gól si jeho fanoušci museli počkat až do úplného závěru. Po dvou nastřelených tyčích a několika nepovedených střelách z různých vzdáleností rozhodl o domácím vítězství Angulo. Zaria toho směrem dopředu moc nepředvedla a zaslouženě prohrála, nicméně v odvetě na domácí půdě ještě určitě o postup zabojuje.

90+3

90+2

90+2. Červená karta po 2. žluté

90+2

Szymon Żurkowski prošel zleva do pokutovém území, kde evidentně přihrál pád a za tuto klukovinu vyfasoval druhou žlutou kartu!

90+1

Druhý poločas je prodloužen o tři minuty.

90

Daniel Liszka fauloval Ovseannicova a míč se na chvíli stěhuje k hostujícím fotbalistům.

89

Zabrze se ke spokojenosti zaplněných tribun dostalo do vedení a nyní se navíc snaží o vstřelení dalšího gólu. Moc času na druhou trefu už ale nemá.

87

87. Igor ANGULO - 1:0

87

Górnik Zabrze právě vstřelil branku!
Tak přece jenom se domácí na začátku sedmaosmdesáté minuty dočkali! Wolniewicz měl spoustu času na přípravu centru z hloubi pole. Obranná linie Zarie si ve vlastním vápně nepohlídala IGORA ANGULA a hlavičku španělského útočníka zastavila až síť za zády Vladimira Livşiţa.

85

Územní převaha Zabrze v posledních minutách malinko opadla, Zariu tak dělí od cenného remízového výsledku posledních pět minut.

83

Hra je na pár desítek sekund pozastavena. Některý z hráčů Zarie potřebuje po jednom ze soubojů ošetření.

81

Střídání v týmu Górnik Zabrze: ze hřiště odchází Maciej Ambrosiewicz, přichází Daniel Liszka.

81

Střídání v týmu FC Zaria Balti: ze hřiště odchází Conrado, přichází Guillermo De Oliveira.

80

Polský tým vybojoval míč, ale dostal se s ním jen na půlící čáru. Totéž se hned vzápětí ale dalo říct i o akci hostů.

79

Chybná přihrávka uprostřed hřiště skončila v moci Zarie, která zaútočila po levé straně, ale před nezaměstnaným Loskou dobře zakročil Suárez.

77

Angulova dalekonosná střela byla tečovaná. Jako poslední se však míče dotkl domácí hráč, takže následuje jen výkop Balti.

76

Żurkowského roh tentokrát Zaria ubránila, ale vzhledem k následnému faulu bude muset pokračovat v urputné defenzivě.