3:0
konec (1:0)
12.07.2018, 22:00 • Stjörnuvöllur stadium, Gardabaer • 1. předkolo • Michal Raška
Tipsport: 1.65 3.87 5.09 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.65 - 3.87 - 5.09
Stjarnan FC – JK Nõmme Kalju
3:0
konec (1:0)
Branky: 18. Halldorsson (pen.), 49. Sigurdsson, 69. Baldvinsson
Karty: 48. Constancio (KLJ)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:13.
Stjarnan FC:
Bjornsson – Aegisson, Gudjonsson, Laxdal, Valdimarsson – Sigurdsson (C), Hauksson (74. Fodilsson) – Ragnarsson (58. Laxdal), Hafsteinsson (56. Hedinsson), Halldorsson – Baldvinsson
Náhradníci: Dieterich – Fodilsson, Gudmundsson, Hedinsson, Johannesson, Josefsson, Laxdal
Trenér:
JK Nõmme Kalju:
Teles (C) – Markovyč, Ugge, Constancio, Elhi – Subbotin, Mbu-Alidor, Brtan, Volkov (70. Paur) – Liliu – Hunt (46. Tjapkin)
Náhradníci: Londak – Avilov, Paur, Tamm, Tjapkin
Trenér:
Rozhodčí: Radek Příhoda – Ivo Nadvornik, Jiří Kříž (vš. CZE)
Diváci:
Odveta: Kalju - Stjarnan 1:0
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
90+3
90+3
90+3. Domácí útočník těsně přestřelil bránu Telese.
90+3
90+2
90+1
90
89
88
87
86
85
84
82
81
80
78