0:2
konec (0:0)
12.07.2018, 18:00 • Qäbälä Şähär Stadionu - Qäbälä • 1. předkolo • Gerard Filip
Tipsport: 1.58 3.72 6.31 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.58 - 3.72 - 6.31
FK Gabala – FC Progrès Niederkorn
0:2
konec (0:0)
Branky: 50. Almeida, 61. Thill (pen.)
Karty: 14. Monrose (GBL), 84. Khalizade (GBL) – 64. Thill (PRK), 77. Flauss (PRK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 6:18.
FK Gabala:
Bezotosniy – Abbasov, Stanković, Mustafazade, Gurbanov – Lilaj, Jamalov, A. Mammadov, – Joseph -Monrose, R. Aliyev, Adeniyi
Náhradníci: A. Mammadov, Ramaldanov, Huseynov, Aliyev, Atakora, Seydiyev, Khalilzade
Trenér:
FC Progrès Niederkorn:
Flauss – Martins, Ferino, Hall, Gobron – S. Thill, Mutsch, O. Thill – Bastos, Francoise, De Almeida
Náhradníci: Schinker, Vogel, Ramdedovic, Soares, Kerger, Romeu Torres, Matias Marques
Trenér:
Rozhodčí: V. Banari – V. Ermischin, D. Ciobanu
Diváci:
Odveta: Niederkorn - Gabala 0:1
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
90+4
90+3
90+2
90+1
90
89
88
86
85
84
82
81
80
79
77
76
75