Menu

Fotbal

Přípravný zápas

ETO FC Győr – FC Petržalka

2:3

konec (2:0)

11.07.2018, 17:30 • Info o změnách stavu (Viktor Kalinács) sk

Hosťujúci celok zo Slovenska dokázal otočiť súboj s Győri ETO FC a napokon vyhral 3:2. Petržalka po postupe do druhej ligy ukazuje, že nebude len do počtu. (19:51:28)

90+2

Koniec zápasu.

90+1

Petržalka dala gól!
Keď už sa zdalo, že o výsledku zápasu je rozhodnuté, v nadstavenom čase si našiel po rohovom kope priestor vo vzduchu MARTIN VICIAN a hlavičkou rozhodol o víťazstve Petržalčanov 3:2.

76

Petržalka dala gól!
Je razom vyrovnané, slovenské mužstvo akoby stalo z popola. Na 2:2 upravuje striedajúci FRANTIŠEK LÁDY.

67

Petržalka dala gól!
Hostia znižujú na rozdiel jediného gólu, Horvátha prekonal JAKUB NEMEC.

46

Začal sa druhý polčas.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

39

Eto Gyor dal gól! Obranca DÁNIEL VÖLGYI navyšuje vedenie maďarského celku iba šesť minút po góle svojho kolegu.

33

Eto Gyor dal gól! Po polhodine hry sa domáci ujímajú vedenia, Valacha prekonal JÓZSEF MAGASFÖLDI.

1

Vážení diváci, ospravedlňujeme sa, no kvôli technickým problémemom nemáme informácie o priebehu duelu. Prinesieme vám tak až konečný výsledok.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy a zároveň ďakuejme za pochopenie.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Győri ETO FC

FC ETO Györ patrí medzi najúspešnejšie maďarské kluby. Pred niekoľkými rokmi hrával pravidelne predkolá európskych pohárov, no teraz sa borí v druhej najvyššej súťaži. Pred uplynulou sezónou hral tento klub dokonca až v tretej lige.

V ročníku 2017/18 sa ETO FC umiestnilo na siedmom mieste, keď z 38 duelov získalo 58 bodov, pričom skóre zostalo mierne aktívne – 55:53.

Győr zamestnáva až na niekoľko výnimiek rýdzo maďarských hráčov. Medzi spomínanými výnimkami figuruje Marko Vukasović, hráč z Čiernej Hory, ktorý je zároveň najcennejším futbalistov v tomto kádri. Jeho hodnota sa odhaduje na úrovni pol milióna eur, zatiaľ čo celé mužstvo druholigistu sa pohybuje okolo méty troch miliónov.
FC Petržalka

Víťaz III. ligy skupiny Bratislava si v príprave nevedie vôbec zle, vzhľadom na výsledky sa dá očakávať boj o vrchné priečky. Tréner mužstva Balázs Borbély už doskúšal hráčov, ktorí boli v klube na skúškach, káder sa tak finalizuje.

Petržalka odohrala prvý prípravný duel proti Skalici, v Petrovej Vsi sa zrodila remíza 1:1. Nasledovali triumfy nad Senicou 3:0, nad Znojmom 3:1, maďarské Mosonmagyaróvári TE podľahlo Petržalke 1:4. Súboj s FC Karabakh Wien o tri dni neskôr bude generálkou na ligu.

Zoznam hráčov na prvom tréningu pred sezónou 2018/19:

Brankári:

Milan Valašik, Peter Sokol, Daniel Kastl, Frederik Valach (príchod z ŠK Slovan Bratislava)

Obrancovia:

Valentín Majerčák, Peter Sopúch, Ladislav Horvát, Oliver Morócz (skúška KFC Komárno), Jakub Nemec (príchod Winden, Rakúsko), Martin Privrel (skúška FC Rohožník), Oliver Vecsei (U19 FC Petržalka)

Stredopoliari:

Juraj Piroska, Lukáš Gašparovič, Patrik Kavoň, František Lády, Boris Turčák, František Hečko, Michal Ulrich (skúška PŠC Pezinok), Patrik Špak (skúška Inter Bratislava), Marek Rigo (skúška ŠK Slovan Bratislava), Martin Vician (skúška Baník Ostrava)

Útočníci:

Lukáš Hutta, Dávid Kondrlík, Michal Maco
Vážení diváci, vitajte pri priamom textovom prenose z prípravného stretnutia medzi maďarským Győri ETO FC a FC Petržalka.

Stretnutie sa začne o 17:30.

ETO FC Győr – FC Petržalka

2:3

konec (2:0)

Zpět na online

Branky: 33. Magasföldi, 39. Völgyi – 67. Nemec, 76. Lády, 90+1. Vician

ETO FC Győr: Horváth – Tar (Vadász), Vukasovic Marko, Völgyi Dániel (Baracskai) – Bagi (Hidi), Tajthy, Jakab (Szánthó), K. Kovács – Koltai (Szimcso), Mervó (Erdélyi), Magasföldi (60. Szatmári)
Náhradníci: Ónodi, Szatmári, Vadász, Baracskai, Hidi, Szánthó, Szimcso, Erdély

FC Petržalka: Valach – Ďurek, Vician, Sopúch, Nemec (Horvát) – Ujlaky (Lády), Privrel (Kavoň), Gašparovič, Turčák – Piroska (Rigo) – Prekop (Iván)