Menu

Fotbal

Přípravný zápas

DSC Arminia Bielefeld – FC Baník Ostrava

2:0

konec (1:0)

11.07.2018, 17:00 • Neukirchen am Grossvenediger, Rakousko • Michal Břuchanský

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (18:58:51)
Ostravský Baník utrpěl v předsezónním období druhou porážku v řadě, když na rakouském soustředění nestačil na německý Bielefeld. Účastník druhé Bundesligy dnes uspěl hlavně díky lepšímu proměňovaní šancí, do kterých se několikrát dostali i svěřenci Bohumila Pánika, jenže ty ve všech případech zakončení zradilo. Skóre zápasu v šestatřicáté minutě hlavou otevřel teprve sedmnáctiletý Roberto Massimo a po změně stran se prosadil také útočník Sören Brandy.

90

Konec zápasu.

90

Islandský legionář Edmundsson ze standardní situace nakopával míč do šestnáctky, ovšem Owusa balón o pár centimetrů přeletěl.

89

Jóan Símun Edmundsson nerozehrál nabídnutý rohový kop vůbec dobře a trefil jenom prvního clonícího hráče. Po faulu Hrubého však Bielefeld zůstává v útoku.

88

Arminia se po autu Özkana jednoduše dostala do pokutového území, jenže finální přihrávka do malého vápna skončila u odkopávajícího obránce Baníku.

87

Hrubý vyhrál hlavičkový souboj a poslal balón Granečnému do běhu. Gaye ale dobře přečetl hru a po míči obětavě skočil.

86

Ondřej Šašinka nejprve podržel míč v momentě, kdy měl Baník na útočné polovině jen dva hráče, a poté sám zakončoval z pravé strany. Obstřel Gayeho brány ovšem vzdálenější tyč minul.

84

Granečný to vzal na sebe a prošel středem hřiště. Poté přihrál Fleišmanovi, ale jeho zpětný pas před rozběhnutého odchovance Baníku vyletěl do autu.

82

Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Fillo, přichází Bolf.

81

81. Sören BRANDY - 2:0

81

Bielefeld právě vstřelil branku!
Arminia deset minut před koncem navyšuje svůj náskok na 2:0! Fleišman nejprve zastavil přízemní centr k bližší tyči, ale následnou přihrávku do bezpečí na Pedrinhova vystihl důrazný Behrendth. Jeho přihrávka z pravé strany pak šťastně prošla skrz čtyři Baníkovce i Owusa až k volnému SÖRENU BRANDYMU, který se zčistajasna ocitl v gólové šanci a tu pohodlně využil.

80

Pedrinho nebyl vpuštěn do pokutového území, a tak zkusil přenést hru k pravé postranní lajně, jenže tam jeden z Baníkovců fauloval.

78

Owusu natahoval nohu co to šlo, ale na Christiansenovu přihrávku ze středu pole nedosáhl. Mezitím se ze hřiště hodně pomalu zvedal Stronati.

76

Granečného nadýchaný centr z hloubi pole přistál na neuhlídaném Pedrinhovi, jenže jeho hlavička branku Bielefeldu rovněž o kousek minula.

75

Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Dame Diop, přichází Ondřej Šašinka.

75

Územní převaha Baníku vyústila v další faul. Centr zprava pak byl odvrácen před vápno, avšak Kaločova dalekonosná střela letěla nad břevno.

74

Granečný nechal rozehrát Hrubého na krátko, ovšem Fleišmanův centr k vzdálenější tyči nic nebezpečného nepřinesl.

73

Hrubý v rychlosti posunul míč více doleva na Granečného, ale ani jeho další centr k číhajícím útočníkům neprošel. Po snaze Diopa však bude Baník kopat roh.

DSC Arminia Bielefeld – FC Baník Ostrava

2:0

konec (1:0)

Zpět na online

Branky: 36. Massimo, 81. Brandy

Karty:   71. Christiansen (BIE)

DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Brunner, Börner, Salger, Putaro – Massimo, Prietl, Schütz, Staude – Voglsammer, Schipplock. II. poločas: Gaye – Özkan, Behrendt, Siya, Hartherz – Edmundsson, Christiansen, Seufert, Brandy – Owusu, Klos.

FC Baník Ostrava: Laštůvka (46. Budinský) – Pazdera (70. Mešaninov), Procházka (70. Pokorný), Stronati, Fleišman – Fillo (82. Bolf), Hrubý, Šindelář (70. Kaloč), De Azevedo (46. Granečný) – Diop (75. O. Šašinka), J. Šašinka (57. Pedrinho).