Play-off 2. Ligy - Čechy Sever

HBC Dandy Malé Březno – HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

3:2

konec (1:1, 2:1, 0:0) Stav série: 3:2

12.06.2018, 18:00 • Areál Tomáše ze Štítného, Chomutov • Finále • Marcel Holl (@69Maca)

Dandy jsou mistři druhé národní ligy pro letošní sezónu. Nováček soutěže Ještěři Ústí nad Labem si ale zaslouží velké uznání, kam to parta okolo kapitána Ivana Kučery dotáhla. Dopadlo jako hokejové Las Vegas v NHL, které také skončilo pod vrcholem.

Tímto se s vámi loučím a přeji příjemné léto a s hokejbalem v regionu Sever se v novém ročníku těším na na shledanou. (19:49:37)

44:50

Müller ušetřil cenné vteřinky v útočné třetině.

44:35

Icing Dandy a hra zůstane před Kostovičem.

44:15

Čistá buly a následná dělovku Šilínka končí na holeních domácích hráčů. Ještěři jsou stále v pásmu.

44:11

Oddechový čas pro domácí.

44:11

Zakázané uvolnění Dandy vrací hru před Kostoviče.

43:51

Šilínek hledal Kučeru u půlící čáry, jenže zkušenému hráči míček utekl z útočné třetiny.

43:37

Homolka na lavičce. Ještěři v šesti!

43:37

Oddechový čas pro hosty. Zůstane Homolka na střídačce?

43:01

Začaly nám poslední dvě minuty hry v základní hrací době.

42:43

Ještěři byli v útočné třetině, ale nic moc velkého nevymysleli a následný protiútok zakončil pohotovu střelou Jan Müller. Buly po levici Homolky.

41:58

Oba celky jsou kompletní.

41:45

Ještěři jsou usazení v pásmu soupeře a kombinují.

41:11

Vaněk nahrál z první na Wágnera, který tečí prověřil pozornost Kostoviče.

39:58

Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Hrdlička – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Tomáš – 2 min., sekání).

39:14

Kučera čistě vyhrál buly, jenže Ještěři se v pásmu příliš neohřáli.

38:50

Netušilovu přihrávku na zadní tyčku ztečoval mimo dosah krokodýlů Řezábek.

38:09

Opelt nyní spálil velmi dobrou šanci. Střelou z levého kruhu trefil vyrážečku gólmana Homolky.

3:2

Branky a nahrávky: 5. S. Tauš (Patzelt, Chyba), 18. Netušil (Tuček), 22. Opelt (Pešek) – 1. Straka, 20. Kučera (Vítko)

HBC Dandy Malé Březno: Kostovič – M. Tauš, Tuček, Chyba "A", Chotaš, Kníže "C", Müller, Netušil, S. Tauš "A", Patzelt, Mála, Hrdlička, Opelt, Trnka, Pešek, Videv, Gröger.

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem: Homolka (Matějka) – Vaněk, Wágner, Řezábek, Tomáš, Kučera "C", O. Čejka, Šilínek, Myška, Haas, Panocha, Klíma, Schwarzjirg, Vítko, P. Čejka, Straka, Brůha, Hladík, Formánek.

00:45 JES 0:1 Straka
02:58 JES 2 Schwarzjirg, sekání
04:25 DCH 1:1 S. Tauš (Patzelt, Chyba)
05:53 DCH 2 M. Tauš, sekání
17:33 DCH 2:1 Netušil (Tuček)
18:35 JES 2 Haas, nedovolené bránění