2:1

konec (0:0)

18.04.2018, 18:30 • Petrovskij, Petrohrad • 23. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.5 4.0 6.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve druhém poločase začali padat i branky. Zenit dostal do vedení Criscito v 57. min. z penalty Od 70. minuty začal hrát Zenit pasivně. Dinamo vycítilo šanci a vyrovnání mu přinesla hlavička Šunjiče v 88. minutě po rohovém kopu a když už se zdálo, že zápas skončí remízou, Zenit udeřil stejnou mincí, na roh Paredese si vyskočil čerstvý Skrobotov, který byl na hřišti 5 minut a rozhodl o třech bodech pro zenit v nastaveném čase! Zenit tedy připisuje důležité vítězství 2:1! Čtenářům přeji hezký zbytek večera. (20:24:32)

90+4

90+3

90+3. Ilja SKROBOTOV - 2:1

90+3

Petrohrad právě vstřelil branku!
Ano je to tak! Leandro Paredes rozehrál rohový kop jednoduše na první tyč, kde si vyskočil zcela volný ILJA SKROBOTOV a umisťuje míč do sítě – 2:1!

90+3

Rohový kop pro Zenit, napodobí Dinamo gólem z rohu?

90+2

Žlutou kartu dostává Ivan Temnikov (FK Dinamo Moskva).

90

Rozhodčí nastaví 4 minuty!

88

88. Toni ŠUNJIĆ - 1:1

88

Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
A trest pro Zenit za pasivitu přichází. Tašajev zatočil míč z rohového kopu výtečně, ačkoliv byl TONI ŠUNJIČ zády k brance hlavou dokázal umístit míč přesně pod břevno, kam se nedostal marně se natahující Lodygin – 1:1!

87

Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Sebastián Driussi, přichází Ilja Skrobotov.

86

Rohový kop Dinama, hlavou odvrací Jerochin na další roh, tentokráte z druhé strany hřiště.

85

Povedená narážečka dvojice Rausch a Tašajev, kdy druhý jmenovaný převzal míč a ze slibné pozice přestřelil domácí branku!

84

Zenit zazdil další rychlý postup a raději zdlouhavě kombinuje na polovině hřiště.

83

Poloz ukázal své technické dovednosti v souboji jeden na jednoho, ale centr z jeho kopačky nenašel u spoluhráčů žádné pochopení.

82

Akce Dinama je skončena pro útočný faul .

81

Snaha hostí je viditelná, ale zároveń také marná aspoň doposud..

79

Rychlý kontr končí nepřesnou střelou Zabolotného ke vzdálenější tyči.

78

Černych odevzdal míč lacině soupeři a je z toho rychlý brejk.

2:1

konec (0:0)

Branky: 57. Criscito (pen.), 90+3. Skrobotov (Paredes) – 88. T. Šunjić (Tašajev)

Karty:   57. Morozov (DMO), 90+2. Temnikov (DMO)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:13.

FK Zenit Petrohrad: Lodygin – Ivanović, M. Mevlja, Criscito (C), Žirkov (54. A. Zabolotnyj) – Kuzjajev (69. Nabiullin), Kranevitter, Jerochin, Paredes – Poloz, Driussi (87. Skrobotov).
Náhradníci: Baburin – Skrobotov, Nabiullin, Kakkojev, Ozdojev, Pletnjov, Rigoni, A. Zabolotnyj.

Dynamo Moskva: Šunin (C) – Morozov (73. Temnikov), T. Šunjić, Holmén, Kozlov – Tetteh – Rausch, S. Sow, Pančenko (62. Markov), Tašajev – Lucenko (65. Černych).
Náhradníci: Leščuk – N. Kalugin, Grulev, Temnikov, Sosnin, Markov, Obolskij, Černych, Moskvičev.

Rozhodčí: Vilkov – Dančenko, Kološkov