2:4

konec (0:1, 2:3)

16.04.2018, 11:05 • Vierumäki, Finsko • Info o změnách stavu (Jan Mládek)

To by bylo v tuto chvíli z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji pěkné pondělní odpoledne a třeba večer u druhého představení národního týmu zase na počtenou. (12:23:26)
Český tým zvládnul vstup do Evropského poháru a porazil Maďarsko rozdílem dvou branek 4:2. Asi nejlepší hráčkou českého týmu byla Tereza Martincová, která si v tomto zápase připsala dvě branky.

38:40

Vyloučení v týmu Maďarsko (Kerekesová – 2 min., podražení).

34:23

34:23 HAASOVÁ - 2:4

34:23

Česko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je HANA HAASOVÁ. Asistence: Kateřina Petřeková a Lucie Kučerová.

34:22

32:22

Vyloučení v týmu Maďarsko (Losonciová – 2 min., nedovolené bránění).

31:49

31:49 PAZMANDIOVÁ - 2:3

31:49

Maďarsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ZSOFIA PAZMANDIOVÁ. Asistence: Petra Bukorová a Lilla Faggyasová.

29:27

Autorem branky je PATRÍCIE ŠKORPÍKOVÁ. Asistence: Kateřina Petřeková.

26:36

26:36 MAZANCOVÁ - 0:2

26:36

Autorem branky je TEREZA MAZANCOVÁ.

20:01

Další třetina začne přibližně v 11:45.
První třetina se českému týmu povedla. Nad Maďarskem vede 1:0 a je blízko k úspěšnému vstupu do turnaje. Uvidíme, jak bude vypadat druhá třetina na kterou vás zvu.

20:00

16:29

16:29 NEPOKOJOVÁ - 0:1

16:29

Autorem branky je NIKOL NEPOKOJOVÁ. Asistence: Tereza Mazancová a Adéla Hanzlíková.

06:55

04:55

Vyloučení v týmu Maďarsko (J. Pejšová – 2 min., podražení). Trest odpyká Chladová.

00:01

Maďarsko: Tóthová (Szabóová) – Faggyasová, A. Martonová, Gengeliczkyová, Kreiszová (C), Nyersová, Fecskeová (A), Lazarová, Kotsisová – Bukorová, Kerekesová, Papacseková, Pazmandiová, Losonciová, Jozsaová, Metzlerová, L. Martonová, Ivadyová, Stroblová, Seregelyová (A), Szelenyiová

Česko: J. Pejšová (Dvořáková) – Hanzlíková (A), Vaněčková, D. Pejšová, Chladová, Kučerová, Habartová, Horáková, Machková – Mazancová (A), Bartáková, Kalová, Chwastková, Pavlasová, Hrubánová, Nepokojová, Haasová, Škorpíková, Gruntová, Petřeková, Čajanová (C)

Rozhodčí: Jaatinenová – Lukeová, Raitalaová.

Zápasy v základní skupině tohoto turnaje se hrají pouze 2x20 minut. Až v následném play-off se bude hrát 3x20 minut.
Zahajovací zápas skupiny B mezi Japonskem a Finskem dopadnul lépe pro domácí celek, který svého soupeře porazil 2:0.
Hezké pondělní dopoledne, ženský národní výběr do 16 let má před sebou první zápas na turnaji ve finském Vierumäki. První soupeř našeho týmu je výběr Maďarska, přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:05 a budeme z něj přinášet změny stavu.

2:4

Branky a nahrávky: 30. Metzlerová, 32. Pazmandiová (Bukorová, Faggyasová) – 17. Nepokojová (Mazancová, Hanzlíková), 27. Mazancová, 30. Škorpíková (Petřeková), 35. Haasová (Petřeková, Kučerová)

Rozhodčí: Jaatinenová – Lukeová, Raitalaová