Česká fotbalová liga

TJ Štěchovice – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

3:3

po penal. (6:5) (1:1)

15.04.2018, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská ulice • 23. kolo • Michal Kunc

Tipsport: 1.8 4.0 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a dva body si připisují domácí fotbalisté. Ve druhém poločase se nejprve strhlo pár strkanic, než dva góly vstřelil Volešák a vše naznačovalo, že domácí vyhrají. Jenže hosté se dokázali vzchopit a vybojovat alespoň bod. To je z mé strany vše, já se loučím a přeji příjemný zbytek dne. (19:00:52)

Střílení penalt začíná.
Divoký průběh druhého poločasu je za námi, nyní nás po nerozhodném výsledku čekají ještě penalty o druhý bod.

90+3

Druhý poločas skončil.

3:3

Branky: 15. Batka, 60. Volešák, 63. Volešák – 22. Nágl, 75. J.Chleboun, 81. Nágl

Karty:   29. Volešák (STE), 56. Pavlík (STE), 60. Busta (STE), 83. Kučera (STE) – 48. Falta (UNO), 56. J.Chleboun (UNO), 83. Coufal (UNO)