MOL liga žen

DHC Sokol Poruba – Iuventa Michalovce

27:28

konec (13:16)

14.04.2018, 18:00 • sportovní hala Sareza, Ostrava • 25. kolo • Libor Štěpán (@libstep73)

Tipsport: 2.54 8.0 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Ostravy je to vše, děkuji za pozornost. (19:39:55)
Michalovce tímto vítězstvím udržely třetí místo v tabulce, Poruba i přes porážku zůstává na 5. místě, ale Olomouc a Veselí mají o zápas méně.
DHC Sokol Poruba – Iuventa Michalovce 27:28 (13:16)
Nejvíce branek: Polášková 6/1, Desortová 5/2, Minarčíková 4 – Rebičová 6, Holešová 5, Trehubová Fiľková 5. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/1. Vyloučení: 3:3. Diváci: 135.
To vše sledovalo 135 diváků.
Na počátku druhého poločasu se ozvala bolest Poruby, která ji trápí celou sezónu. Tou je mizerná produktivita. Výsledkem byl šestigólový náskok slovenských favoritek již po 6 minutách od změny stran a hráčky Michalovců ho poté dlouho kontrolovaly, takže se zdálo, že je po zápase. Ještě v 50. minutě byl stav 19:25, jenže pak se začaly dít věci. 4 góly během 2 minut se Ostravanky dostaly na dostřel, v 58. minutě snížily na jednobranový rozdíl, Roháčková poté chytila sedmičku, ale vyrovnat přes veškerou snahu Poruba nedokázala. Michalovce po více než 2 měsících vítězí na hřišti soupeře, naopak Poruba doma prohrála poprvé od poloviny listopadu.

Konec zápasu. (27:28)

60

Střela Revajové sražena na roh a ten už Poruba rozehrát nestihne. (27:28)

60

Roháčková další skvělý zákrok, 20 sekund na vyrovnání! (27:28)

60

Žlutá karta pro domácí lavičku, která reklamovala faul. Konkrétně pro asistenta Chrastinu. (27:28)