31:31

konec (16:14)

14.04.2018, 18:00 • 25. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.6 8.1 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání dnes potvrdilo papírové předpoklady, sledovali jsme vyrovnaný souboj. Písek ještě necelé dvě minuty před koncem vedl, jenže šel do čtyř a domácí hráčky srovnaly. V úplném závěru hostující házenkářky znovu vedly, jenže tři vteřiny před koncem Hodonín srovnal! Oba týmy si připisují po jednom bodu. (20:26:02)

Konec zápasu. (31:31)

60

Tři vteřiny před koncem přichází srovnání! Domácí hráčky sehrály do pravého křídla, odkud přišlo zakončení pod břevno! (31:31)

60

Domácí lavička si vyžádala čas na poradu! Písek už je v pěti, do konce utkání zbývá zhruba dvanáct vteřin. (30:31)

60

I ve dvojnásobném oslabení dokázal hostující tým skórovat! Kubišová mířila do horní části branky! (30:31)

60

Oddechový čas pro hosty. (30:30)

60

Písek hraje ve čtyřech, soupeř toho znovu využívá a srovnává! Prosazuje se Pospíšilová! (30:30)

59

Vyloučení v týmu Sokol Písek (Michaela Součková). (29:30)

59

Rychlá odpověď na domácí straně, postarala se o ni Smetková! Bylo to navíc s dalším faulem. (29:30)

59

Hodně důležitá branka pro Písek! Kubišová to vzala na sebe, hosté vedou rozdílem dvou gólů! (28:30)

58

Vyloučení v týmu Sokol Písek (Veronika Benešová). (28:29)

58

Písek však bleskově rozehrál a už zase vede! Do konce necelé tři minuty. (28:29)

57

Takt to byla paráda! Hostující hráčky přišly o balón vinou nepřesné přihrávky, Patrnčiaková poté trefila šibenici! (28:28)

57

Dlouhý výhoz na Šelaisovou, která se v samostatném úniku prosadila, Písek už zase vede! (27:28)

56

Dva neúspěšné útoky na obou stranách palubovky. Domácí hráčky mají další šanci jít do vedení! (27:27)

55

Oddechový čas pro domácí. (27:27)

55

Opět se o ni postarala Hauserová, která ale na domácí brankářku nevyzrála! (27:27)

55

Brankářka domácího týmu už běžela pro balón, aby rozehrála. Na poslední chvíli byl odpískán faul, Písek má k dispozici sedmičku! (27:27)

31:31

HK Hodonín: Zichová – Poláchová, Tóthová, Smetková, Zvoničová, Jadamíková, Jastrábová, Gätnerová, Pospíšilová, Kalinová, Patrnčiaková, Krejčíková, Nováková, Višňovská.

Sokol Písek: Preslová, Neubergová – Boorová, K. Kubišová, Königová, Michková, Hauserová, Novotná, Talafousová, Benešová, Šelaisová, Součková, Pelešková.

Rozhodčí: Baader. Novotný