CROSSDOCK Extraliga

SK Sudoměřice – HBC Kladno

3:1

konec (0:1, 1:0, 2:0)

14.04.2018, 13:00 • Sudoměřice • 21. kolo • Info o změnách stavu (Marek Danielik)

Pro dnešní den je to od nás vše.
Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek slunné soboty.
Příště opět na počtenou. (14:53:10)
Po dvou třetinách se v poslední patnáctiminutovce začalo hrát tzv. od nuly. Lépe se s tlakem soupeře vyrovnaly Sudoměřice a k výhře byly herně blíž. Využily početní výhodu, sice neproměnily trestné střílení, ale jednobrankové vedení si pojistily v předposlední minutě.
Kladno se pokusilo o kontaktní branku při hře bez gólmana, jenže domácí drama nedopustili.

44:00

Kladno je bez gólmana.

43:29

Sudoměřice právě vstřelily branku!
Autorem branky je MARTIN HUJSA. Asistence: Matěj Fraňo.

43:21

Oddechový čas pro hosty.

40:39

Trestné střílení pro domácí! Fraňo vedení další přesnou trefou nenavýšil.

33:49

Domácí otáčí skóre na svou stranu. Nabídnutou přesilovku ukončuje JAN KALUŽA. Asistence: Michal Tóth.

32:20

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Procházka – 2 min., vysoká hůl).

30:01

30:00

24:57

19:57

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Šícha – 5 min., zásah do oblasti hlavy a krku + Osobní trest do konce utkání, zásah do oblasti hlavy a krku).
Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Soukup – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SK Sudoměřice (Tóth M. – 2 min., hrubost).

19:57

Hra je na nějaký čas přerušena. Michal Tóth a Soukup se do sebe zápasnicky pustili a tak sudí raději přerušili hru.

17:36

Je vyrovnáno! Šťastným střelcem je RENÉ JAROLÍM. Asistence: Milan Hujsa.

15:01

15:00

06:03

Kladno právě vstřelilo branku!
ONDŘEJ PRAŽÁK otevírá střeleckou listinu. Asistence: Patrik Novák a Michal Dědič.

3:1

Branky a nahrávky: 18. Jarolím (Hujsa), 34. Kaluža (Tóth M.), 44. Hujsa Mar. (Fraňo) – 7. Pražák (Novák, Dědič)

SK Sudoměřice: Dekány (Krýsa) – Tóth M., Liška, Kudláč, Studénka, Tóth D., Pichler – Fraňo, Kaluža, Štefek, Hujsa Mar., Kmenta, Jarolím, Chovanec, Helešic, Toman, Hujsa Mil., Hájek D.

HBC Kladno: Jirotka (Hájek F.) – Soukup, Hrasar, Novák, Voráček, Dědič, Haisman – Špaček, Štěpánik, Pražák, Šíma, Šícha, Šrámek, Kohout, Barnošák, Procházka, Zmeškal

Rozhodčí: Škrobák M.– Škrobák P.

06:03 KLA 0:1 Pražák (Novák, Dědič)
17:36 SUD 1:1 Jarolím (Hujsa)
19:57 KLA 5+20 OK Šícha, zásah do oblasti hlavy a krku+zásah do oblasti hlavy a krku