0:2

konec (0:0)

14.04.2018, 19:45 • Van Der Valk Stadion • 31. kolo • Vojtěch Görög

Tipsport: 2.52 3.22 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté berou důležité tři body a dnes na půdě Venla vítězí. To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (21:41:10)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:10. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:14.

90+3

90+2

Domácí se snaží co jim síly stačí a jsou na útočné polovině. Nyní budou zahrávat rohový kop.

90+1

Dlouhý nákop domácích skončil v náručí hostujícího brankáře.

90

Heerenveen má míč pod kontrolou a utkání se blíží ke svému konci. Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

89

Venlo se snaží o snížení dlouhými nákopy do vápna, ale Heerenveen si tohle hlídá a dnes už pravděpodobně vyhraje.

87

Heerenveen je stále na útočné polovině a nyní bude zahrávat rohový kop.

86

Hostující hráč zůstává ležet na trávníku a je ošetřován, takže se chvíli nebude hrát.

85

Utkání se už pouze dohrává a Heerenveen má hru pod kontrolou.

84

Žlutou kartu dostává Vito van Crooij (VVV Venlo).

83

Heerenveen je stále velmi aktivní a kráčí si pro tři body!

82

Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Romeo Castelen, přichází Emil Riis Jakobsen.

80

Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Marco Rojas, přichází Doke Schmidt.

79

79. Nemanja MIHAJLOVIĆ - 0:2

79

Heerenveen právě vstřelil branku!
Perfektní střídaní Heerenveenu! NEMANJA MIHAJLOVIĆ byl pár minut na trávníku a už dává branku! Útočník hostujícího celku se dostal na levou stranu malého vápna a vystřelil. Jeho projektil se otřel o ruku brankáře a zapadl pod horní tyčku!

77

Heerenveen se dostal do další dobré možnosti, ale ani tahle střela neskončila v síti.

76

Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Clint Leemans, přichází Torino Hunte.

76

Reza Ghoochanneijhad byl v další šanci ve velkém vápně, ale nyní to vzal zbytečně na sebe! Tohle šlo vyřešit lépe.