Francouzská Ligue 1 Uber Eats

RC Štrasburk – FC Méty

2:2

konec (1:1)

01.04.2018, 17:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • 31. kolo • Jakub Čermák

Tipsport: 1.91 3.72 4.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli to bude ode mne vše. Doufám, že jste si zápas společně semnou užili a budu se těšit zase příště. Hezký večer a dobrou noc! (19:01:49)
Je konec. Máme za sebou nesmírně napínavé a vyhrocené utkání, které muselo zvedat ze sedaček nejen fanoušky na stadionu. Skóre dnešního klání otevřel v 17. minutě Bahoken a zdálo se, že domácí mají zápas plně pod kontrolou. O 6 minut později však rozhodčí za ruku ve vápně nařídil pokutový kop, který nekompromisně proměnil Riviére a srovnal. Po přestávce přišla další pohroma pro domácí. Ihned po změně stran se prosadil Mollet a zdálo, že pro domácí už nemůže být hůře. Opak byl však pravdou. V 64. minutě dostal druhou žlutou kartu Ndour a domácí dohrávali pouze v deseti. V tu chvíli by na ně asi vsadil málo kdo. Jenže o 10 minut později přišla potyčka mez Bahokenem a Selimovičem. Oba účastníci obdrželi žlutou kartu. Jenže pro druhého zmiňovaného to byla již druhá karta žluté barvy, a tak se síly na hřišti vyrovnaly. Domácí toho využili v 80. minutě dorážkou Seky, který zajistil dělení bodů.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 16:23.

90+5

90

Niane mohl být hrdinou! Z ničeho nic se ocitl sám na penaltovém puntíku, ale trefil pouze brankáře Oukidja, který zachránil domácím bod.

90

Bahoken si odkopl míč příliš daleko od nohy a bude z toho odkop od branky.

90

Dlouhý centr do pokutového vápna hostí končí odpískaným ofsajdem.

90

Nastavovat se bude 5 minut.

90

Ještě jedno střídání na straně hostů. Riviéreho nahradí Niane.

90

Mandjeck však po tomto zmatku zůstává na zemi a bude muset být ošetřen.

90

Obrovský zmatek před brankou hostů, který nakonec vyřešil Kawashima, který chytá pokus Terriera.

89

Střela po standartní situaci šla vysoko nad bránu a hosté mohou zůstat v klidu.

88

A máme tady faul ve velice nebezpečném prostoru. Uvidíme který z domácích střelců se ujme exekuce.

87

Pěkný pokus jednoho z hostujících borců, který však s přehledem chytá Oukidja.

86

Obrovská šance pro Liénarda, který se však místo do branky trefil snad ven ze stadionu...

85

Domácí obrana si však v klidu poradila a může v klidu rozehrát.

85

Tentokrát faul na druhé straně a o vstřelení vedoucího gólu se budou pokoušet hosté.

83

Další zajímavá standartní situace pro domácí. Centrovaný míč však propadl až k brankáři hostí.

81

Obě střídačky velice rozrušil moment, který předcházel vstřelenému gólu. Jeden z domácích hráčů při snaze o rychlou rozehrávku strčil do jednoho z náhradníků Mét a odpálila se vlna emocí.

2:2

konec (1:1)

Branky: 17. Bahoken (Liénard), 80. Seka – 24. Rivière (pen.), 46. Mollet (Dossevi)

Karty:   25. Ndour (SSG), 41. P. Martinez (SSG), 56. Martin (SSG), 75. Bahoken (SSG) – 28. Roux (MTZ), 38. Selimovic (MTZ), 61. Niakhaté (MTZ)   64. Ndour (SSG) – 75. Selimovic (MTZ)

RC Štrasburk: Oukidja – Ndour, P. Martinez, B. Koné (C), Seka – Corgnet, Liénard, Martin (72. Terrier), Aholou – Bahoken, Blayac (65. Gonçalves).
Náhradníci: Kamara – Gonçalves, Grimm, Saadi, Salmier, Terrier, Zohi.

FC Méty: Kawašima – Rivierez, Niakhaté, Selimovic, Balliu (59. Diagné) – Mollet (68. Mandjeck), Dossevi, Poblete, Cohade (C) – Rivière (90. Niane), Roux.
Náhradníci: Beunardeau – Boulaya, Maziz, Milićević, Diagné, Mandjeck, Niane.

Rozhodčí: Ruddy Buquet