Francouzská Ligue 1 Uber Eats

FC Nantes – AS Saint-Étienne

0:3

konec (0:1)

01.04.2018, 17:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • 31. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 2.29 3.21 3.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (18:56:12)
Sledovali jsme utkání mezi Nantes a St.Etienne, které končí zaslouženou výhrou hostů v poměru 0:3. Nnates je sice známé svou skvělou obranou, jenže dnes selhalo zde i v útoku, kde Sala nedal asi tři tutovky. To hosté proměnili své šance. Nejdřív se prosadil v 18.minutě Debuchy a poté v 55. minutě a v 64.minutě Cabella, který dal definitivní tečku za dnešním zápasem. Nantes klesá na osmé místo, St.Etienne stáhlo ztrátu.

90+2

90

Rozhodčí Pierre Gaillouste se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Stále probíhá ošetřování tohoto domácího obránce.

88

Diego Carlos v jednom z osobním souboji schytal tržnou ránu v obličeji. To vypadá na šití!

87

Nepřesná přihrávka Limy končí za brankovou čarou.

86

Adrien Thomasson zkusil vystřelit, jenže to bylo spíš exhibiční. Stéphane Ruffier má další zákrok do sbírky.

85

Paul-Georges Ntep jako jediný zkouší něco vymyslet a razantním způsobem zlepšuje dojem z posledních sekund.

84

Zápas se už pouze dohrává, o vítězi je už dlouho rozhodnuto.

83

Do velké šance se dostal domácí Emiliano Sala, jenže opět nedokázal překonat Ruffiera, který ho dneska totálně vynuloval.

82

Posledních deset minut i s nějakým tím nastavením a už je jasné, že hosté bez problémů vyhrají.

81

Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Diego Carlos.