Francouzská Ligue 1 Uber Eats

EA Guingamp – Girondins Bordeaux

2:1

konec (0:0)

01.04.2018, 15:00 • Stade de Roudourou, Guingamp • 31. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 3.11 3.13 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 12:14. (16:53:24)
Tři nastavené minuty ještě ani neuplynuly a hlavní rozhodčí se rozhodl ukončit dnešní střetnutí. Guingamp tak překvapivě poráží na vlastním trávníku Bordeaux 2:1.

Úvodní hodina nepřinesla příliš fotbalové krásy, poté ale přišla více než solidní náhrada. Vynikajícím kopem přes obrannou zeď rozvlnil síť Clément Grenier. O několik minut později se prosadil po zblokované střele Greniera Moustapha Diallo. Zdálo se, že Bordeaux už nebude mít v závěru co nabídnout, ale opak byl pravdou. Deset minut před koncem byla nařízena penalta po hře rukou Jordana Ikoka. Penaltu sice Malcom neproměnil, ale po několika dalších sekundách uklidil míč do sítě. V závěru Bordeaux tlačilo soupeře, ale k vyrovnání se již neprobojovalo.

Jaroslav Plašil do hry z lavičky Bordeaux nezasáhl.

90+3

90+2

Mohlo být srovnáno! Po centru Leragera se vyšplhal v pokutovém území nejvýše Kamano, ale zády k brance nedokázal umístit svou hlavičku mezi tři tyče.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Nicolas Benezet, přichází Felix Eboa Eboa.

89

Po dalším lehkém faulu se vše přestěhovalo před Johnssona. Hosté jsou v obrovském tlaku před vápnem Guingampu, ale stále jim schází finální přihrávka do šestnáctky.

88

Sankharé centroval do vápna, kde si vyskočil pro balon Kamano. Johnsson zůstal na brankové lajně, ale nakonec zasahovat nemusel.

87

Guingamp je stále zatlačen do obrany. Nyní se pokusil odkopnout balon do středu Grenier, ale hosté jsou velmi rychle zpět před Johnssonem.

86

Didot zastavil akci hostujícího týmu nedovoleným zákrokem ve středu pole a je potrestán žlutou kartou.

84

Bordeaux cítí šanci na srovnání zápasu! Pohoda hráčů domácího celku je ta tam. Meïte si našel balon ve středu pole, ale poté je faulován Kamano a balon mají domácí.

83

Tlak Bordeaux pokračuje. Johnsson musel vytáhnout parádní zákrok proti střele Malcoma. Brankář Guingampu ale zatím drží svůj tým ve vedení.

81

81. MALCOM - 2:1

81

Bordeaux právě vstřelilo branku!
Míč si postavil na značku pokutového kopu MALCOM, ale po pomalém rozběhu ho Johnsson skvěle vychytal. Po zmatcích v pokutovém území se ale balon odrazil zpět k sedícímu Malcomovi, který už dokázal dostat míč do sítě. V posledních deseti minutách se tak máme ještě na co těšit.

81

Malcom (Girondins Bordeaux FC) neproměňuje pokutový kop.

80

80. Penaltový zákrok

80

Pokutový kop pro Bordeaux! Ikoko zahrál v šestnáctce rukou!

80

Rohový kop nevyšel hostům podle představ. Bordeaux ale zůstává u balonu v těsné blízkosti pokutového území domácího celku.