po prodl. (0:0, 1:1, 2:2 - 1:0) Stav série: 2:1

18.03.2018, 17:00 • RT TORAX ARENA • Semifinále • Jan Meichsner

Tipsport: 1.22 7.0 6.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po zápase:

Máme za sebou strhující třetí semifinálovou bitvu mezi HC RT TORAX Poruba 2011 a HC Bobři Valašské Meziříčí. Kterou stejně jako v prvním zápase muselo rozhodnout až prodloužení. V tom dnešním se však tentokrát radovali domácí hráči – a to konkrétně po přesně trefě Jana Káni, která přišla v 68. minutě. Díky této trefě se Poruba ujala vedení v sérii 2:1 na zápasy. Celé semifinálové klání bude pokračovat už za dva dny ve Valašském Meziříčí.

Ode mne je to dnes vše a těším se s vámi u dalších online přenosů. (19:42:38)

67:19

Poruba právě vstřelila branku!
JAN KÁŇA rozhoduje dnešní zápas v prodloužení a přisuzuje tak mečbol porubskému celku!
Celé gólová akce se urodila po velké šanci Valašského Meziříčí, která neskončila gólem. Domácí hráči pak následně přečíslili obranu bobrů a Michal Hryciow přihrál před prázdnou branku již zmíněnému Janu Káňovi! Který už se před prázdnou brankou nemýlil a poslal puk za záda brankáře Šafránka! Asistence: Michal Hryciow.

66:58

Čárový rozhodčí odpískal ofsajd Valašského Meziříčí a domácí proti tomu z neznámého důvodu vehemetně protestují.

66:41

Domácí dostali puk do branky a už slavili mečbol s sérii! Rozhodčí však gól neuznal pro pohyb útočícího hráče v brankovišti! O vstřelení neuznané branky se postaral od modré Marek Slavík!

65:54

Valašské Meziříčí si teď vytváří neskutečný tlak!

65:23

Petr Seidler, který ještě loni oblékal porubský dres teď dostal přesnou přihrávku mezi kruhy a z jízdy nastřelil pouze plexisklo za brankou domácích!

64:34

Hynek Kůdela fantastickým zákrokem lapačkou vychytal tváří tvář Adama Hořanského!

63:43

Jakub Jenáček opustil trestnou lavici a to znamená jediné – hosté už jsou v plném počtu.

63:32

Někteří diváci už viděli kotouč v brance ale Dušan Šafránek svůj tým v přesilové hře Poruby i celém prodloužení drží!

63:10

Popela z kruhu nastřelil pouze výstroj brankáře Valašského Meziříčí!

62:30

A vidíme zachycení přihrávku ve středovém kruhu a třetí bobří osvobození během desíti sekund.

62:20

Bobři se teď v krátkém čase dvakrát osvobozují.

61:59

Poruba už mohla slavit druhé vítězství v sérii! Dušan Šafránek však nadvakrát nepustil dorážku z bezprostřední blízkosti!

61:46

Domácí vyhráli vhazování a kombinují v útočném pásmu.

61:43

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Jenáček – 2 min., vysoká hůl).

61:43

Porubu si hned za stratu prodloužení zahraje přesilovku!

60:29

Hynek Kůdela předvedl v akci svůj pravý beton a vyrazil kotouč do pravého rohu. Připisuje si tak zároveň první zákrok v tomto prodloužení.

4:3

Branky a nahrávky: 33. Káňa T. (Luka), 51. Haas (Fojtík), 53. Kaluža (Zdeněk, Káňa T.), 68. Káňa J. (Hryciow) – 26. Pořický (Brunec, Martiník), 47. Pořický (Pokorný, Žák), 47. Hořanský (Rudl)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela, (Kubáň), – Dresler, Slavík, Fišera, Kaluža, Hryciow, Popela, Puškár, Adam, – Ballner, Haas, Káňa J., Luka, Fojtík, Zdeněk, Finsterle, Zachar, Gelnar, Ollender, Káňa T., Jaroš

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šafránek, (Plšek), – Hajda, Rudl, Báchor, Mikel, Horyna, Jenáček, Žák, Brunec, Pokorný, Studený, Hořanský, Pořický, Vaněk, Seidler, Kývala, Varga, Dvořák, Martiník, Daněk, Dalajka

Rozhodčí: Přikryl, Cabák, – Bartek, Dohnal

12:46 POR 2 Kaluža, hákování
14:22 POR 2+10 Puškár, hrubost+zásah do hlavy nebo krku
24:25 POR 2+10 Dresler, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku
25:56 VAL 0:1 Pořický (Brunec, Martiník)
27:51 POR 2 Kaluža, vysoká hůl