2:3
po prodl. (0:2, 0:0, 2:0 - 0:1) Stav série: 0:1
15.03.2018, 20:00 • Čtvrtfinále • Info o změnách stavu (Michal Hladký (@michalxhladky))
ČVUT Engineers Prague – UK Kings Prague
2:3
po prodl. (0:2, 0:0, 2:0 - 0:1) Stav série: 0:1
Branky a nahrávky: 51. Suda, 60. Ujfaluši – 14. Slánský, 20. Pulkrab, 64. Krudenc
Karty:
Neproměněná penalta:
ČVUT Engineers Prague:
Příhoda (Cvrček) – Vostracký, Ureš, Žáček, Zilcher, Janásek, Herna, Klement – Zdvořáček, Veber, Potocký, Vacek, Hlaváč, Urbančík, Hyršl, Kratochvíl, Suda, Fiala, Ujfaluši, Dulovec
Náhradníci:
Trenér:
UK Kings Prague:
Karda (Hamalčík) – Knobloch. Baláž, Bartoš, Klinger, Kopica, Slavíček, Březák, Černý – Kukačka, Slánský, Kasala, Svoboda, Pulkrab, Krudenc, Steklík, Novák, Špičan, Veselý, Hyršl, Malý
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
13:12 | UKA | 0:1 | Slánský | |
19:36 | UKA | 0:2 | Pulkrab | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
50:58 | ENG | 1:2 | Suda | |
59:56 | ENG | 2:2 | Ujfaluši | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:51 | UKA | 2:3 | Krudenc | |
po prodl. |
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 15:00 3:4
Letňany – Jihlava 15:00 2:7
Č. Budějovice – Chomutov 15:00 2:5
K. Vary – Třemošná 15:25 3:1
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:45 1:2
Kladno – PZ Kladno 16:10 9:4
Ústí n/L – Slavia 17:00 4:6
Třinec – Vsetín 17:00 8:2
Vítkovice – Mountfield HK 17:00 3:6
Mladá Boleslav – Přerov 17:15 2:1
HC Litvínov – Sparta 17:30 5:1
Kometa Brno – Pardubice 18:00 7:2
Poruba – Technika Brno • po s.n. (3:2) 18:00 4:3
63:51
Autorem branky je VÁCLAV KRUDENC.
60:01
60:00
59:56
Autorem branky je PETER UJFALUŠI.
50:58
Autorem branky je MARTIN SUDA.
40:01
40:00
20:01
20:00
19:36
Autorem branky je MAREK PULKRAB.
13:12
Autorem branky je MARTIN SLÁNSKÝ.
00:01
Engineers Prague: Příhoda (Cvrček) – Vostracký, Ureš, Žáček, Zilcher, Janásek, Herna, Klement – Zdvořáček, Veber, Potocký, Vacek, Hlaváč, Urbančík, Hyršl, Kratochvíl, Suda, Fiala, Ujfaluši, Dulovec
UK Praha: Karda (Hamalčík) – Knobloch. Baláž, Bartoš, Klinger, Kopica, Slavíček, Březák, Černý – Kukačka, Slánský, Kasala, Svoboda, Pulkrab, Krudenc, Steklík, Novák, Špičan, Veselý, Hyršl, Malý.