Play-off Chance ligy

HC Energie Karlovy Vary – HC Slavia Praha

4:0

konec (1:0, 2:0, 1:0) Stav série: 2:0

14.03.2018, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Semifinále • Kamila Stříteská Ströer

Tipsport: 1.58 4.65 4.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině potvrdil vítězství Karlových Varů Ondřej Beránek. Do pražského Edenu se tak odjíždí za stavu 2:0 pro karlovarskou Energii. Kdo bude úspěšný a nakonec se popere o extraligu v následné baráži?
Ode mne je to pro dnešní večer vše, budu se těšit u dalšího onlajnu. Kamila Ströerová. (19:53:07)

59:56

Poslední kotouč zastavuje Filip Novotný. Zbývají 4 sekundy, které dělí Energie od druhého vítězství.

59:17

Energie chce ještě přidat pátý gól, ale Frodl za svá záda již žádnou střelu nepustí.

58:34

Ač na ledové ploše se neděje nic zajímavého, domácí kotel v posledních minutách vytváří pekelnou atmosféru.

58:05

Do konce zápasu zbývají dvě minuty.

57:39

KV Arénou se hrne mexická vlna, která již pomalu začíná slavit vítězství Karlových Varů.

56:56

Jednu šanci Karlových Varů střídá hned další. Dělovka Kovačeviče však skončila jen v ochranné síti za Frodlem.

56:30

Již od druhé třetiny se hraje zejména v útočné třetině sešívaných, kteří s tlakem energetiků mají velké problémy.

55:44

Ondřej Beránek má touhu se zasloužit o hattrick. Nyní se totiž po přihrávce od Tuominena dostal do perfektní pozice, kterou k jeho smůle, nedokázal využít.

55:20

Nahození Tomáše Rachůnka schoval Dominik Frodl do lapačky.

53:59

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Zcela neobsazený ONDŘEJ BERÁNEK vymetl svou střelou z mezikruží všechny pavučiny, které měl Frodl v bráně. Asistence: Dávid Gríger a Václav Skuhravý.

53:39

Tomáš Šmerha se snažil dorazit puk do branky domácích, ale Filip Novotný si dorážku pohlídal. Následují komerční přestávka.

53:10

Slavia má s obranou Energie velký problém, nedaří se jí dostat do pásma či si vytvořit tlak na bránu soupeře.

51:40

Domácí se nepouští zbytečně do útoku, snaží se bránit a všechny kotouče, které se objeví před jejich brankou posílají ihned do bezpečí. Karlovy Vary chtějí zřejmě jen udržet výsledek, neinkasovat zbytečný gól, který by mohl ještě vývoj utkání změnit.

50:58

Martin Šagát se pokoušel prostřelit zatím bezchybného Novotného, ale marně.

50:45

Karlovarští vyhazují jen za cenu zakázaného uvolnění, vhazovat se bude po pravici Novotného.

50:03

Hostujícím ještě nedošli síly, stále se snaží otočit zápas na svou stranu, ale marně. Z Novotného se stala zeď, kterou se nedaří sešívaným prostřelit.
Dnešní utkání sleduje 3705 diváků.

4:0

Branky a nahrávky: 20. Podlipnik (Kovačevič, Stloukal), 28. O. Beránek (Skuhravý), 32. Flek (Podlipnik, Plutnar), 54. O. Beránek (Gríger, Skuhravý)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Podlipnik, Šenkeřík, M. Rohan (A), Plutnar, J. Tomeček, Kovačevič, Bernáth – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Gríger, Skuhravý (C), Gorčík – O. Beránek, Tuominen, Vrdlovec.

HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – Barák, Pohl, J. Drtina (A), J. Novák (C), Kasík, J. Holý, Ryzák – Račuk, Šagát, M. Kadlec – Jankovský, Šafránek, L. Krejčík – Šmerha, Nedvídek, Z. Doležal – J. Doležal, Kubica, M. Ondráček.

Rozhodčí: Petružálek, Sýkora – Kokrment, Šimán