Generali play off Tipsport extraligy

HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice

3:2

po s.n. (2:1) (0:0, 0:0, 2:2 - -:-) Stav série: 1:0

13.03.2018, 17:20 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 diváků) • Čtvrtfinále • Daniel Ježek

Tipsport: 1.74 4.35 4.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin RŮŽIČKA - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.
Oceláři mají první bod, vítězství v nájezdech domácím trefil MARTIN RŮŽIČKA!

75:41

Roth zachytil hostující rozehrávku a Oceláři šli do přečíslení! Vladimír Roth s Vladimírem Draveckým měli na holi vítěznou branku, Kacetl ale dokázal odolat všem čtyřem pokusům této dvojice!

72:52

Oceláři budou hrát přesilovku. Jacob Cardwell u hrazení zboural Hrňu, sudí mu udělil menší trest za napadení.

70:05

Daniel Rákos vykouzlil přesný pas na Michala Kovařčíka, který se dostal do sóla! Třinecký mladík zkusil kličku mezi Kacetlovy betony, hostující brankář ale tento úmysl vystihl a vyrazil puk do rohu kluziště.

62:35

Matěj Beran podrazil třineckého beka, další dvě minuty bude sledovat z trestné lavice.

61:14

Oceláři jsou v útočném pásmu a mohli rozhodnout! Martin Růžička připravil perfektní pozici pro Erika Hrňu, ten ale z bezprostřední blízkosti netrefil odkrytou branku!

59:49

Linhart za třineckou brankou srazil Rostislava Marosze, ten mu poté podržel hůl. Hostující útočník usedá na trestnou lavici.

58:33

Martin Adamský se dostal do sóla, to ale neproměnil. Adamský se poté srazil s Kacetlem, sudí třineckého útočníka vyloučil za nedovolené bránění.

55:47

Dynamo zvládlo buly ve svém pásmu a vydalo se do protiakce! Petr Sýkora dostal nabito od Marosze, hostující snajpr ale zvolil pas na Tomáše Rolinka. Kapitán Dynama mohl z hrany brankoviště uklidit kotouč do sítě, puk ale těsně minul pravou tyč Hrubcovy branky!

55:13

55:13 David CIENCIALA - 2:2

55:13

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři se velmi rychle vrátili do útočného pásma a slaví vyrovnávající branku! Tvrdá střela Erika Hrni nejprve netrefila branku, další pokus Romana Vlacha už musel Kacetl vyrážet. Hostující brankář ale odrazil kotouč jen k volnému DAVIDOVI CIENCIALOVI, který dopravil kotouč do odkryté branky! Asistence: Roman Vlach, Lukáš Krajíček.

54:03

Slezané budou mít k dispozici početní výhodu. Sacha Treille v souboji přesekl hůl Martina Adamského, Oceláři mají příležitost ke srovnání stavu.

53:05

53:05 Matěj BERAN - 1:2

53:05

Dynamo právě vstřelilo branku!
Branka platí a Dynamo se raduje! Šimon Hrubec vyrazil střelu Jacoba Cardwella do předbrankového prostoru, kotouč se od projíždějícího MATĚJE BERANA odrazil do branky! Sudí zkoumali, zda Beran nezasáhl kotouč rukou, hostující útočník puk usměrnil svým ramenem! Asistence: Jacob Cardwell.

Dynamo zvládlo situaci po vhazování ve vlastním pásmu a z protiakce dostalo kotouč do třinecké branky! Sudí bude celou situaci kontrolovat u videa!

42:58

42:58 Matěj BERAN - 1:1

42:58

Máme vyrovnáno! si sebral kotouč ve vlastním pásmu, projel skrz celé kluziště před Hrubcovu branku a vypálil. Třinecký brankář vyrazil kotouč jen do strany, odkud do odkryté branky dorážel MATĚJ BERAN! Asistence: Marek Trončinský, Petr Čáslava.

41:33

41:33 Jiří POLANSKÝ - 1:0

41:33

Oceláři se okamžitě vydali do útočné třetiny a slaví první branku série! Vladimír Svačina nejprve pálil z pravé strany, Kacetl dokázal zasáhnout. Hra však pokračovala a Svačina z druhé strany kluziště nahazoval kotouč do předbrankového prostoru. V něm se nejlépe orientoval JIŘÍ POLANSKÝ, který srazil puk mimo Kacetlův dosah! Asistence: Vladimír Svačina, Martin Růžička.

38:59

Hosté budou mít k dispozici velkou příležitost ke skórování! Daniel Rákos ve snaze získat kotouč podrazil Hrabala, Dynamo čeká minutu a deset vteřin dlouhá přesilovka čtyř proti třem.

38:09

Ve středním pásmu se pošťuchovali Jiří Polanský s Markem Trončinský, sudí oba posílá na trestnou lavici. Dvě minuty hry ve čtyřech na obou stranách.

33:46

Oceláře čeká další početní výhoda. David Tomášek chtěl znovu získat kotouč, při svém počínání ale k ledu poslal Douderu. Menší trest, podražení.

32:25

Roth nezachytil přihrávku na útočné modré, hosté se tak dostali do přečíslení tří proti jednomu! Akci vedl Petr Sýkora, který si ale s kotoučem nevěděl rady a v podstatě jej pouze odevzdal bránícímu Musilovi.

29:17

Vladimíru Rothovi nedovoleně zastavil pronikajícího protihráče, oba celky budou hrát ve čtyřech.

28:56

Jiří Polanský střílel z levé strany, Kacetl zachytil puk do lapačky. Polanský ale poté byl tvrdě atakován Martinem Kautem, který třineckého útočníka poslal k ledu. Hostující forvard si odsedí dvě minuty za hrubost.

19:12

Na ledě se trochu přiostřilo, hostující Marek Trončinský ve snaze zastavil Michala Kovařčíka musel použít nedovolený zákrok. Přesilovka pro Třinec.

12:39

Hostující útočník byl při svém snažení faulován, proto nemohl zakončit přesně. Na trestnou lavici usedl třinecký kapitán Lukáš Krajíček, Dynamo má k dispozici početní výhodu.

11:23

Dynamo se vrhlo do protiakce a mohlo skórovat! Rostislav Marosz dostal přihrávku do předbrankového prostoru, ani nadvakrát ale nedokázal překonat ležícího Hrubce! O chvíli později z levé strany Petr Sýkora napálil tyč třinecké branky!

02:41

Vladimír Roth se chtěl podél střídaček probojovat do útočné třetiny, v jeho postupu mu ale nedovoleným způsobem zabránil Rostislav Marosz. Hostující útočník odpyká dvě minuty za podražení.

00:58

Oceláři mohli jít do vedení! Vladimír Roth vykouzlil milimetrový pas na rozjetého Vladimíra Draveckého, slovenský útočník se sám řítil na hostující branku! Dravecký zkusil bekhendový blafák, jeho gólovou radost však zmařila levá tyč Kacetlovy branky!

3:2

Branky a nahrávky: 42. Polanský (Svačina, Martin Růžička), 56. Cienciala (R. Vlach, Krajíček), rozh. náj. Martin Růžička – 43. Beran (Trončinský, Čáslava), 54. Beran (Cardwell)