Berani Zlín – AZ Havířov

3:4

konec (1:0, 1:1, 1:3)

13.03.2018, 16:00 • PSG Aréna Zlín • Skupina B • Patrik Hamrla

Máme tu konec utkání ve kterém se nakonec více prosadili hosté, kteří si ve třetí třetině vystříleli výhru v poměru 3:4. Ode mne je to pro tuto chvíli vše a těším se někdy zase napočtenou. (18:11:47)

59:31

Havířov právě vstřelil branku!
Szturc přihrál MAXIMU MASTIČOVI na modrou čáru a ten vzápětí prostřelil Lekeše. Asistence: Gabriel Szturc, Maroš Jedlička.

59:20

Mastičovu ránu si pohlídal Lekeš na těle.

58:15

Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Tadeáš Talafa – 2 min., vysoká hůl).

57:27

Mastič bekhendem přestřelil domácí branku.

56:16

54:59

Forman vysvobozuje své mužstvo a vyhazuje přes všechny čáry.

54:16

Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Richard Hrazdira – 2 min., podražení).

53:31

Riedlovu střelu si Ludvík podržel v rukavici.

53:08

Bednařík z mezikruží těsně minul.

51:51

Šindelkův pas nevišel, a tak se píská icing.

49:23

Šindelkova střela byla zblokována do ochranné sítě místní haly.

46:29

Autorem branky je MAROŠ JEDLIČKA. Asistence: Maxim Mastič a Dominik Koubek.

45:58

Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Michal Kopčil – 2 min., podražení).

45:21

Momentálně nám oba celky nic nenabízí, a tak bych se nebal slova "plácaná".

43:14

Útok hostů zastavuje hvízd rozhodčího-ofsajd.

41:09

Rychlá odpověď havířovských. FILIP BYČKOV se po buly dostal až před Lekeše a nemýlil se. Bez asistence.

40:34

Zlín právě vstřelil branku!
Talafa vyslal přes střed kluzuště DANA HANDLA, který svou střelu posla přímo do horního růžku hostující branky. Asistence: Tadeáš Talafa

40:01

Druhá třetina přinesla vyrovnání v podání Bochnaka . Domácí na to ale odpověděli, konkrétně Macík , který vystřelil druhý gol pro zlínské. Další třetina začne v 17:31:

40:00

38:15

Forman z úhlu přihrával osamocenému ADAMU MACÍKOVI, který se do prázdné branky nemýlil. Asistence: Michal Forman.

37:07

36:00

Riedl poslal nepřesnou náhru, a tak se do útoku dostávají hosté.

35:07

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Antonín Zmarzlák – 2 min., podražení).

34:54

Byčkov to zkoušel na vzdálenější tyč, ale nemířil přesně.

33:51

Szturc prověřil pozornost Lekeše střelou na vyrážečku.

32:54

Mastič byl v samostatném úniku, ale nadokázal překonat Lekeše.

32:32

Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Kryštof Bednařík – 2 min., příliš mnoho hráčů).

31:35

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Denis Bártha – 2 min., příliš mnoho hráčů).

30:49

Je srovnáno! Bílek vybídl WIKTORA BOCHNAK, který prostřelil Lekeše pod ramenem. Asistence: Matěj Bílek.

30:01

29:57

Bachánek neprostřelil bránícího Horvátha.

28:44

Handl se snažil ostrou bombou propálit Ludvíka, ale těsně minul.

28:01

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (2 min. – příliš mnoho hráčů).

26:35

To samé na druhé straně v podání Lekeše.

26:22

Ludvík si připisuje zákrok po kombinaci Beranů.

25:59

Momentálně se hra odehrává ve středu kluziště.

24:10

Jedlička se nedokázal dostat přes bránícího Prokeša.

23:04

22:47

Byčkov z rohu nasřelil jen boční síťku.

21:48

Mastič to z rohu zkoušel, ale nepropálil Lekeše.

21:04

Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Adam Bachánek – 2 min., sekání).

20:48

Zmarzlákovi nesedla střela, a tak končí puk v rohu kluziště.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:45 .
Máme po první třetině! Tvar hry je různorodý, avšak moc vyložených šancí k vidění nebylo. Ve 12. minutě se prosadilKopčil, jehož gol byl jediný, který jsme v první třetině viděli.

20:00

19:03

Pavlačka se zkoušel prosadit, ale Lekeš připraven.

18:18

18:11

Mikulík tvrdě prověřil Ludvíka od modré čáry.

17:44

Hrazdirova střela na teč skončila v rukavici Ludvika.

17:20

Talafa tvrdou ránou nastřelil jen tyčku havířovské svatyně.

16:18

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Dominik Koubek – 2 min., nedovolené bránění).

14:54

Zapletal z rohu páli mezi Lekešovi betony, ale zlínský golman pozorný.

13:42

Kopčil vybídl ke skorování Lissa, který si najížděl z boku, avšak nedokázal zakončit přesně.

12:50

Byčkov pálil tak trvrdě, že urazil Talafovi hůl.

12:01

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Lukáš Topolanský – 2 min., podražení).

10:51

Liss z rohu nepropálil hostujícího golmana.

10:07

Ludvíkovo vyhození se zaseklo o hůl Kráčalíka, ale ten však s pukem nic nepředvedl.

08:25

Domácí využivají přesilovku a otevírají skore utkání. Důrazný MICHAL KOPČIL protačil puk až za Ludvíka. Asistence: Vojtěch Riedl, Richard Liss.

06:53

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Gabriel Szturc – 2 min., podražení).

05:31

Riedlova špatná přihra skončila na holi útočící formace hostů, ale ti nedokázali uklidit puk za již položeného Lekeše.

04:47

Hosté po tlaku Beranů vyhazují na zakázané uvolnění.

03:39

Bednařík nastřelil jen boční síť Ludvikovi svatyně.

02:39

Zapletal se snažil dostat přes Šindelka, ale zlínský bek neúprosný.

01:54

Šindelkova střela končí na hrudi Ludvíka.

01:03

Hrazdira se dral dopředu, ale v cestě mu stáli obránci hostů.

00:34

Lekeš si připiuje první zákrok po kombinaci havířovských.

00:05

Po buly se puku ujímají hosté.

00:01

Aukro Berani Zlín: Lekeš (Šarman)- Liss, Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš- Kopčil, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Hrazdira, Martinec, Bachánek, Macík

AZ RESIDOMO Havířov: Ludvík (Nowak)- Topolanský, Černý, Bílek, Frančiak, Koubek, Zmarzlák- Pavlačka, Jedlička, Mastič, Bochnak, Bárta, Vojkůvka, Zapletal, Szturc, Byčkov, Horváth

Rozhodčí: Škach- Goňa, Bláha.
AZ RESIDOMO Havířov
Havířov je na tom o něco líp než zlínští a nachází se na třetím místě. Podle největších pravděpodobností se v Play off střetnou s Mladou Boleslaví. V posledním utkání narazili na blízkého soupeře z Vítkovic, kterým podlehli v poměru 3:1. Poslední utkání proti Zlínu vyšlo lépe Havířovu, který na svém ledě vyhrál 4:2.
AUKRO BERANI ZLÍN
Mladým Ševcům se v nadstavě úplně nedaří, a tak se nachází na pátém místě tabulky skupiny "B". Už ted' je jasné, že ve vyřazovacích bojích narazí na Přerov, jenž je jen o příčku nad nimi. Berani se budou muset obejít bez jednoho z nejlepších útočníků Šimona Frömela, který lečí svůj dárek z Mladé Boleslavi v podání naraženého ramene. Uvidíme, jestli se domácím podaří uloupit poslední výhru před Play off.
Krásné odpoledne hokejoví fanoušci. Zdravím vás z komentátorského posedu PSG Arény, na které se uskuteční souboj mezi Aukro Berany Zlín a AZ RESIDOMO Havířov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

3:4

Branky a nahrávky: 9. Kopčil (Liss, Riedl), 39. Macík (Forman), 41. Handl (Talafa) – 31. Bochnak (Bílek), 42. Byčkov, 47. Jedlička (Mastič, Koubek), 60. Mastič (Szturc, Jedlička)

AZ Havířov: Ludvík (Nowak)- Topolanský, Černý, Bílek, Frančiak, Koubek, Zmarzlák- Pavlačka, Jedlička, Mastič, Bochnak, Bárta, Vojkůvka, Zapletal, Szturc, Byčkov, Horváth

Rozhodčí: Škach- Goňa, Bláha

06:53 HAV 2 Szturc, podražení
08:25 ZLN 1:0 Kopčil (Liss, Riedl)
12:01 HAV 2 Topolanský, podražení
16:18 HAV 2 Koubek, nedovolené bránění
21:04 ZLN 2 Bachánek, sekání
28:01 HAV 2 příliš mnoho hráčů