2:0

konec (0:0)

13.03.2018, 17:00 • Štadión Antona Malatinského • 6. kolo • Martin Janiš sk

Tipsport: 2.09 3.25 3.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je rozhodnuté! Do semifinále postupuje Spartak Trnava po výhre 2:0 nad DAC Dunajská Streda. Oba góly zaznamenal Marvin Egho, prvý mu vlastne darovali hostia po chybe.
Pekný večer z Trnavy želá Martin Janiš. (18:50:35)

90+1

90

Marin Ljubičič vidí za úder lakťom červenú kartu.

89

Trnava dala gól!
Davis stratil v strede ihriska loptu a vzal mu ju Vlasko. Ten posunul na MARVINA EGHA a čerstvý hráč obstrelil brankára Maceja. Pre útočníka Trnavy je to druhý gól v zápase.

86

Čanturišvili bol v opatere lekárov a chvíľu sa nehralo.

85

Výkon Vantrubu na útočiaceho Vlaska, ten posunul na Čanturišviliho. Jeho strela končí v rukách Maceja a na druhej strane sa rozčuľuje voľný Egho.

84

Center do šestnástky berie zo vzduchu bezpečne Martin Vantruba.

83

Reaggy Ofosu vidí žltú kartu za faul. Za potýčku ju vidí aj Davis v drese hostí.

82

Priamy kop pre Spartak. Blízko od šestnástky hostí.

81

Dnešné stretnutie sleduje 3411 divákov.

80

Tak toto nikto nečakal! Center do šestnástky si spracoval Živkovič a hlavičkou nechtiac prihral voľnému MARVINOVI EGHOVI. Ten neváhal a napálil loptu pod brvno.

78

Za faul na Ofosua vidí žltú kartu Huk

77

Čanturišvili si počkal na center z pravej strany a položil sa do nej. Lopta sa tečovala od obrancu a zároveň ju Macej chytá.

76

Do konca druhého polčasu ostáva menej ako 15 minút, obe mužstvá sú rovnako vzdialené od semifinále pohárovej súťaže.

75

Egho prichádza a nahradil Kubilaya Yilmaza.

74

V drese Trnavy príde na plochu Marvin Egho.

73

Obe mužstvá majú ešte po jednom striedaní.

71

Ofosu si nerozumel s Kadlecom, trnavská kombinácia sa skončila a andeli sa budú brániť postupnému útoku hostí.