12.03.2018, 15:00 • Arena Metallurg • Jan Prošek

Tipsport: 1.95 4.2 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
Jan Kovář (MET) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:19
Michal Čajkovský (JEK) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:49 (17:18:06)
Metallurg se pomohl spolehnout na svého brankáře, Vasilij Košečkin podal dobrý výkon a spoluhráči v něm měli oporu.
Střelecky aktivnější domácí celek vyhrává tento zápas 3:1 a celkově sérii 4:2. Metallurg Magnitogorsk postupuje dál, naopak pro jeho soupeře, Avtomobilist Jekatěrinburg, končí sezóna. Magnitka se svými fanoušky slaví postup, Jekatěrinburg děkuje svým fanouškům za podporu v tomto zápase i celém play-off.

59:25

59:25 Oskar OSALA - 3:1

59:25

Metallurg právě vstřelil branku!
A je to jasné, domácí celek dnes se svými fanoušky oslaví postup do další fáze play-off. Pojistku domácí výhry dává do prázdné branky OSKAR OSALA, který se zmocnil kotouče na modré čáře.

59:07

Hostující brankář míří na střídačku. Hosté to zkusí v šesti. Opravdu nemají co ztratit.

59:00

Poslední minuta hry.

58:52

Oddechový čas pro hosty.

58:52

Hra je přerušena. Bude se vhazovat před brankou hostů.

58:30

Wojtek Wolski vedl akci domácích, Sergej Mozjakin pálil mimo.

58:00

Dvě minuty hry zbývají do konce třetí třetiny, hostující brankář se hlásí o cestu na střídačku.

57:31

Jevgenij Česalin dostává kotouč do útočného pásma, tam se hosté nemohou usadit.

57:03

Denis Platonov dobře našetřil několik málo vteřin za brankou soupeře.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:20

Sledujeme rychlý hokej, další zakázané uvolnění domácího celku. Hosté stáhli sestavu, což znamená, že hráči jsou v tempu, naopak domácím síly ubývají.

55:50

Domácí vyhodili přes všechny čáry, píská se icing.

55:30

Francis Paré rychle vybojoval kotouč za svou brankou, odkud zakládá útočnou akci.

55:20

Domácí celek má velké problémy se zakončením.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:55

54:30

Michal Čajkovský měl na hokejce vyrovnání, branku však minul. Následně znovu pálil nepřesně.

54:10

Magnitogorsk má velkou podporu z hlediště, nyní hosté vypálili od modré čáry a rána byla zblokovaná.

54:00

Při vlastním oslabení se do šance dostal domácí Andrej Čibisov, který podklouzl a skončil v brance místo kotouče. Hra je přerušena.

53:42

Minuta přesilové hry je pryč.

53:14

Arťom Garejev byl volný před brankou, ale kotouč se k němu nešikovně odrazil, a tak nemohl pálit z první.

52:55

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Grigorij Dronov – 2 min., hákování).

52:06

Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

51:47

Metallurg hraje takticky velmi dobře, snaží se hrát daleko od své branky.

51:02

Denis Platonov posílal kotouč, před branku, tam byl Matt Ellison. Jeho ránu kryje hostující gólman.

50:50

Alexandr Torčeňuk ani Arťom Garejev nedokázali prostřelit brankáře. Vasilij Košečkin podržel své spoluhráče.

49:44

Stanislav Jegoršev pálil od modré čáry, jeho projektil poměrně snadno zastavil domácí brankář. Vasilij Košečkin byl pozorný.

48:55

Více ze hry má hostující celek, který stále prohrává o jednu branku.

48:48

Vladimir Sochatskij přerušuje hru, střelu jednoho z domácích hráčů dokázal zastavit.

48:27

Hraje se momentálně ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není. Sledujeme takticky vedenou pasáž hry.
Dnešní utkání sleduje 6 974 diváků.

48:00

Osm minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí celek zvládl početní nevýhodu.

47:38

47:24

Anatolij Golyšev dostal puk do útočného pásma, Stanislav Jegoršev pokračoval v kombinaci. Následně Anatolij Golyšev vypálil mimo branku.

47:03

Magnitogorsk hraje oslabení velmi dobře, nedává soupeři možnost výrazněji se zabydlel před jeho brankou.

46:37

Pierre-Alexandre Parenteau pálil z dobré pozice, jeho pokus velmi dobře vytáhl domácí brankář.

45:55

Přesilovou hru hraje hostující celek, který má tak příležitost vyrovnat stav zápasu.

45:38

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Denis Kokarev – 2 min., držení hole).

45:04

Domácí celek bude vyloučen, hosté mají výhodu.

43:40

Alexandr Torčeňuk kombinuje se svými spoluhráči v útočném pásmu, do zakončení se nikdo z hráčů Avtomobilistu nedostal.

43:10

Francis Paré vedl protiakci svého týmu, do střelecké pozice se propracovat nedokázal.

42:45

Vhazovalo se ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není. Aktivně se pokouší hrát domácí celek.

41:06

Pierre-Alexandre Parenteau vypálil z předbrankového prostoru, jeho ránu velmi dobře chytil brankář Vasilij Košečkin.

40:30

V poklidném tempu třetí třetina začíná.

40:05

Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek vede o gól.

40:01

Tři góly jsme viděli ve druhé třetině. Domácí celek se dostal do dvoubrankového vedení, a pak dokázal snížit hostující Jegor Milovzorov, který se dostal k odraženému kotouči.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00

Avtomobilist založil útočnou akci, Pierre-Alexandre Parenteau se ale do zakončení neprobojoval.

38:52

Mnoho času už ze druhé třetiny nezbývá.

38:15

Jevgenij Birjukov se dostal do problémů, ale za pomoci spoluhráčů situaci zvládl.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:36

37:12

Jekatěrinburg vyhazuje přes všechny čáry.

37:00

Wojtek Wolski byl volný před brankou, kotouč se k němu ale nedostal.

36:35

Chris Lee rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, domácí se bleskově dostali zpět do útočného pásma, kde kombinují.

35:42

Početní výhodu hraje domácí celek, který se tak může propracovat do výraznější střelecké pozice. Jevgenij Timkin o puk ale přišel.

35:36

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stanislav Jegoršev – 2 min., hákování).

35:14

Chris Lee zpracoval kotouč na modré čáře, v akci tak může pokračovat.

34:54

Sergej Mozjakin mohlo zakončoval ale raději jen nahodil kotouč do pásma a střídat.

34:37

Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznější střelecké pozice.

34:11

Wojtek Wolski měl vekou šanci před brankou hostů, kotouč ale poslal příliš vysoko.

33:52

Nikita Trjamkin vypálil velmi dobře, jeho ránu kryje Vasilij Košečkin. Komerční přestávka.

33:44

Fanoušci ženou domácí hokejisty za další vstřelenou brankou.

33:27

Denis Děnisov měl velkou domácí šanci, ale z bezprostřední blízkosti brankáře neprostřelil.

31:51

Jekatěrinburg zlepšil hru, snaží se hrát aktivně a co nejrychleji vyrovnat.

30:49

30:49 Jegor MILOVZOROV - 2:1

30:49

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Je zaděláno na drama. Puk po rychlé akci hostujícího celku dostal do sítě obranou domácích nepokrytý JEGOR MILOVZOROV, který se dostal k dorážce. Asistence: Pierre-Alexandre Parenteau.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, hostující celek prohrává o dva góly.

29:27

Sergej Mozjakin rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

29:14

Jan Kovář minul branku z dobré střelecké pozice. Jeho pokusu nechybělo mnoho.

28:42

Domácí se nastěhovali do útočného pásma, pokouší se něco vymyslet před brankou, soupeře. Vitalij Popov zblokoval ránu od modré čáry, a pak dostal puk do bezpečí.

27:56

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikolaj Timašov – 2 min., hákování).

27:31

Anton Šenfeld pálil z mezikruží, jeho rána postrádala přesnost. Následně se do zakončení dostal jeho spoluhráč, minul.

27:04

Oskar Osala se pokoušel s kotoučem na holi propracovat do střelecké pozice, což se mu vinou dobré obrany soupeře nepodařilo.

26:20

Jan Kovář rozehrává od své branky, následně se jeho spoluhráči dostali do postavení mimo hru. Komerční přestávka.

25:56

Metallurg vyhazuje jen přes všechny čáry. Vhazovat se bude před brankou domácích.

25:10

Hostující celek hraje nyní aktivně, pokouší se vstřelit kontaktní branku, zatím ale marně.

23:20

23:20 Sergej MOZJAKIN - 2:0

23:20

Gól, domácí vedou o dvě branky. Nadvakrát se dokázal prosadil z předbrankového prostoru SERGEJ MOZJAKIN. První jeho střelu dokázal brankář vyrazit, na dořážku byl krátký. Asistence: Wojtek Wolski a Jan Kovář.

22:52

Pierre-Alexandre Parenteau se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho projektil byl nepovedený.

22:00

Sergej Těreščenko hraje za svou brankou, zakázané uvolnění se nepíská.

21:22

21:22 Jevgenij TIMKIN - 1:0

21:22

Krásná kombinace znamená, že se domácí celek dostává do vedení. Kokarev našel Děnisova, který viděl zcela volného JEVGENIJE TIMKINA, který přijal přihrávku a zakončoval do odkryté branky. Asistence: Denis Děnisov a Denis Kokarev.

20:53

Denis Platonov se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale nepodařilo se mu to.

20:36

Vasilij Košečkin vyjel za svou branku, odkud rozehrává.

20:01

Zápas, ve kterém čekáme na úvodní branku, pokračuje druhou třetinou.

20:01

Po první třetině je střelecky aktivnější hostující celek, vede 11:7 na střely na branku. Gólmani jsou zatím pozorní, a tak platí nerozhodný bezbrankový stav.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:56

Chris Lee od modré čáry trefil tyč domácí branky.

19:40

Chris Lee pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.

19:20

Alexej Michnov se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný domácím obráncem.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v této třetině.

18:50

18:14

Denis Platonov se při vlastním oslabení dostal do útočného pásma a jeho pokus zastavil obránce.

18:00

Dvě minuty hry zbývají z první třetiny.

17:44

Michal Čajkovský pálil od modré čáry, jeho projektil končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

17:10

Přesilovku hraje hostující celek, dostal se do útočného pásma.

16:50

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Čibisov – 2 min., nedovolené bránění).

16:40

Matt Ellison se vydal do útočného pásma napadat rozehrávku soupeře, což se mu podařilo.

16:00

Čtyři minuty hry zbývají do konce první třetiny, sledujeme rychlý hokej, Metallurg rozehrává od své branky, puk vede Denis Děnisov.

15:40

Denis Kazionov se přes dobrou snahu obránce nedokázal dostat do střelecké pozice.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, více ze hry a optickou převahu má domácí celek. Hosté vyhazují jen na icing.

14:43

Matt Ellison čekal před brankou na přihrávku, jeho projektil byl ale zblokovaný.

14:10

Vladimir Sochatskij přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Více ze hry mají nyní domácí hokejisté. Ti se pokouší vstřelit první branku.

13:44

Hostující brankář nemohl rozehrávat, a tak raději Vladimir Sochatskij kryje kotouč před dojíždějícím soupeřem.

13:19

Hra je přerušena, hlavní sudí ztratil kotouč z dohledu. Vhazovat se tak bude před brankou Avtomobilistu.

13:00

Andrej Obidin výborně vypálil přes obránce, jeho pokus kryje domácí brankář. Vasilij Košečkin rychle rozehrává.

12:22

Postavení mimo hru a v něm hostující Arťom Garejev.

12:06

Arťom Garejev se dostal do postavení mimo hru, a tak nemohl pokračovat v akci. Hrají tak domácí.

12:00

Komerční přestávka.

11:40

Denis Kokarev vedl útočnou akci, vypálil Wojtek Wolski a jeho projektil zblokoval brankář hostujícího celku.

11:01

Magnitogorsk se dostal ke střele od modré čáry, jeho pokus byl zblokovaný. Následně Nikita Trjamkin prověřil pozornost brankáře Metallurgu.

09:46

Hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu.

09:10

Jekatěrinburg rozehrává od své branky, oba týmy střídají, na led přicházejí odpočinutí hráči.

08:50

Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Vhazování vyhrává domácí celek, který se rychle dostává do útočného pásma.

08:50

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Komerční přestávka. Na výraznější šanci čekáme.

07:08

Vitalij Popov byl před brankou domácích, čekal na přihrávku, ale spoluhráč stojící u mantinelu mu nedokázal přihrát.

06:03

Sergej Mozjakin pálil z dobré pozice před brankou, jeho projektil byl zblokovaný. Následně puk končí mimo branku.

05:40

Denis Kokarev založil útočnou akci, ale nikdo z jeho spoluhráčů nemohl zakončovat.

04:10

Michal Čajkovský rozehrává od své branky, mnoho šancí k vidění není.

03:50

Magnitogorsk se snaží hrát aktivně v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se zatím nemůže dostat.

03:03

Jevgenij Timkin se pokoušel něco vymyslet před brankou, ale do střelecké pozice se nepropracoval.

02:48

Jegor Milovzorov vypálil z dobré pozice, jeho projektil kryje domácí gólman. Vasilij Košečkin poměrně snadno zastavil kotouč.

02:30

Vladimir Sochatskij musí být pozorný, vhazuje se před jeho brankou. Hostující celek souboj o puk zvládl.

01:41

Vasilij Košečkin kryje kotouč, který vyslal hostující hráč od modré čáry. Vhazovat se bude před jeho brankou.

01:10

Anton Šenfeld vedl útočnou akci svého celku, do střelecké pozice se ale nepropracoval.

00:40

Vhazovalo se před brankou domácích. Ti souboj o puk zvládli, a tak se směr hry otáčí.

00:06

Zápas začíná.

00:01

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Lee, J. Birjukov, Děnisov, Pivcakin, Běreglazov, S. Těreščenko, Dronov – Mozjakin, Wolski, Jan Kovář – Šenfeld, Ellison, Čibisov – Kokarev, Timkin, Osala – Švyrjov, Kaletnik, Platonov – De. Kazionov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Ustinskij) – Jegoršev, Trjamkin, Ljamin, Timašov, Sevostjanov, Alexej Vasilevskij, Mišarin – Kučerjavenko, Milovzorov, Parenteau – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Golyšev, Paré, Česalin – V. Popov, Obidin, Rasseikin – King.

Rozhodčí: Odins, Fraňo – Sivov, Sadovnikov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

5. zápas série

Avtomobilist Jekatěrinburg – Metallurg Magnitogorsk 1:4

Branky a nahrávky: 10. A. Garejev (Čajkovský) – 11. Běreglazov (J. Birjukov), 19. Ellison (Mozjakin, Wolski), 55. Osala (S. Těreščenko), 60. Jan Kovář (Lee, Mozjakin)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Megalinskij, Alexej Vasilevskij, Timašov, Čajkovský, Ljamin, Trjamkin, Mišarin – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Torčeňuk, Simakov, Česalin – Golyšev, Paré, Parenteau – V. Popov, Obidin, A. Garejev – Rasseikin.

Série má za sebou pět zápasů. Parta okolo Mozjakina vstupovala do série v roli mírného outsidera, nicméně nyní vede 3:2 na zápasy a je blízko postupu. Avtomobilis visí nad propastí s názvem konec sezóny. Udělá maximum pro prodloužení série na sedm zápasů. Tento duel budou rozhodovat pravděpodobně přesilové hry.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí nastoupí Metallurg Magnitogorsk a Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

3:1

Branky a nahrávky: 22. Timkin (Děnisov, Kokarev), 24. Mozjakin (Wolski, Jan Kovář), 60. Osala – 31. Milovzorov (Parenteau)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Ustinskij) – Jegoršev, Trjamkin, Ljamin, Timašov, Alexej Vasilevskij, Mišarin, Čajkovský – Kučerjavenko, Milovzorov, Parenteau – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Golyšev, Paré, Česalin – V. Popov, Obidin, Rasseikin – King.

Rozhodčí: Odins, Fraňo – Sivov, Sadovnikov

Diváci: 6 974

16:50 MET 2 Čibisov, nedovolené bránění
21:22 MET 1:0 Timkin (Děnisov, Kokarev)
23:20 MET 2:0 Mozjakin (Wolski, Jan Kovář)
27:56 JEK 2 Timašov, hákování
30:49 JEK 2:1 Milovzorov (Parenteau)