konec (1:1, 7:0, 1:0) Stav série: 2:0

11.03.2018, 15:00 • SC Dubina Ostrava • Čtvrtfinále • Adam Dořák

To je ode mě vše, na shledanou! (16:44:08)

Nejlepší hráčky utkání:
Za domácí byla vyhlášena Denisa Ferenčíková a za hostující celek Andrea Satýnková, která měla dvě velké šance, ale na Kubíčkovou si nepřišla.
Vítkovice tedy vysokým rozdílem poráží Bohemians i ve druhém zápase. Příští víkend budou Vítkovice v sérii pokračovat, kdy budou zajíždět na palubovku Bohemians.

58:50

Vítkovice právě vstřelily branku!
A přece se jen domácí ještě trefují a stanovují závěrečný výsledek na 9:1. Trefila se NATÁLIE MARTINÁKOVÁ. Asistence: Barbora Husková.

58:30

Vítkovice již jen prakticky dohrávají zápas a kombinují s míčkem na půlící čáře.

57:00

Do konce zápasu zbývají tři minuty a je jasné, že Vítkovice budou slavit i své druhé vítězství v této sérii.

56:24

55:30

I nadále se Vítkovice brání v oslabení bez větších problémů.

55:00

Bohemce se vůbec nedaří dostat do nějaké té vážnější šance.

54:30

Další přesilovka pro Bohemku, možná se jim zadaří nyní?

54:24

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Anna Niemcová – 2 min., Sekání).

53:29

52:25

Další zisk míčku domácího mužstva, které nyní ušetřilo několik vteřin tím, že podrželi míček ve svém obranném pásmu.

52:15

Domácí vyhazují...

52:00

Hráčkám Bohemians se nedaří najít skulinu v obraně Vítkovic a zatím si jen přihrávají.

51:29

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Lucie Theimerová – 2 min., Hrubost).

50:00

Branky jsme se zatím ve třetí třetině nedočkali, avšak je to dáno tím, že Vítkovice hodně ubraly ze své snahy útočit. Nyní však byly blízko, ale hráčka nedokázala zkrotit míček u levé tyčky.

48:20

Zachycená rozehrávka a pokus o rychlý brejk, přihrávka z pravé strany, ale na levé straně byla hráčka Vítkovic příliš rychlá a přeběhla dráhu míčku.

9:1

Branky a nahrávky: 9. Koníčková (Martináková), 21. Husková (Kubíčková), 25. Enenkelová (Ferenčíková), 29. Ferenčíková (Planková), 31. Enenkelová (Ferenčíková), 33. Ferenčíková (Šupáková), 34. Martináková (Koníčková), 35. Ferenčíková (Šupáková), 59. Martináková (Husková) – 8. Poláková (Kadidlová)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková (Příleská) – Hložánková, Kolářová, Halfarová, Niemcová, Klapitová, Koníčková, Theimerová – Žurková, Suchánková, Ferenčíková – Enenkelová, K. Kociánová, Šupáková – Husková, Boľová, Planková – Martináková, Krzywaková.

FbŠ Bohemians: Kreisingerová (Omelková) – Šindelářová, Nguyenová, Císařová, Nová, Loudová, Andrlová, Divišová – Cukrová, Reischlová, Kadidlová – Poláková, Kalecká, Neubergerová – Zlámalová, Satýnková, Bočanová.

Rozhodčí: Martin Petřík a Tomáš Podlesný