0:3

konec (0:0, 0:2, 0:1)

11.03.2018, 17:00 • Steel aréna, Košice • 54. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 2.0 4.8 2.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil sa dnešný zápas medzi HC Košice a HKM Zvolen, po výsledku 0:3 sa z výhry a bodov do tabuľky tešia hostia.

Pomer striel v dnešnom zápase: 31:37

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:37:45)

59:42

Už sa nič neudeje, Zvolen pocestuje na stredné Slovensko s tromi bodmi.

58:38

Prebiehajú posledné dve minúty prvej tretiny.

57:30

Suja obišiel okolo bránky a zakončil, MacIntre túto situáciu aj s výraznou pomocou svojich spoluhráčov ustál. Zdá sa tak, že zvolenský gólman pocestuje na stredné Slovensko s čistým štítom.

56:37

Hra sa teraz pomerne často prerušuje, avšak to už prakticky nič nerieši. Košičania chceli strieľať, hosťujúca defenzíva ale zapracovala výborne a ich pokus zblokovala na ochrannú sieť.

56:20

Košičania ešte v márnej snahe o prienik do útočnej tretiny. S ubúdajúcimi minútami sa ale domácemu celku darí čoraz menej. Nasleduje komerčná prestávka.

55:10

Už je Pacan späť na ľade, Zvolen túto presilovú hru nevyužil.

54:40

Domáci sa dvakrát dobre oslobodili, puk letí až k MacIntremu.

53:54

Hrá sa v pásme Košíc, kde Zvolen pokojne kombinuje. Zatiaľ je to bez lepšieho streleckého pokusu, avšak za gólmi sa už hostia naháňať nemusia.

53:01

Vylúčenie v tíme HC Košice (David Pacan – 2 min., hákovanie).

52:58

Oba celky striedajú počas hry.

52:00

Hra v ostatných minútach poriadne stratila na svojom tempe. Oklieštenej košickej zostave evidentne dochádzajú sily, a tak to už budú mať domáci smerom dopredu len veľmi ťažké.

51:04

Ešte chcel zakončovať aj Miklík, puk mu ale po čepeli skĺzol, a tak ho Michel posunul len k mantinelu. Tam sa pokračuje v osobných súbojoch.

50:17

Toto stretnutie sa bude už len dohrávať. V tejto chvíli sme sledovali tesné súboje za košickou bránkou, tieto momenty budú vyhovovať predovšetkým hokejistom Zvolena.

49:47

Oba celky striedajú počas hry, dlhší čas sa neprerušovalo.

48:00

Zvolen dal gól!
Zdá sa, že o víťazovi je už definitívne rozhodnuté. Možno poistný gól pridal po nenápadnom prieniku do útočnej tretiny MILAN KYTNÁR. Asistencie: Peter Šišovský, Michal Chovan.

47:42

Neprehľadná situácia pred Habalom, napokon sa ale skončilo všetko bez presnejšej strely. Zvolen následne s pukom zacúval do obrannej tretiny, odkiaľ sa teraz ponáhľať nemusí.

0:3

Branky a nahrávky: 36. Špirko (Matis), 40. Špirko (Chovan, Coffman), 48. Kytnár (Šišovský, Chovan)

HC Košice: Habal (Lundström) – Šedivý, Čížek, Dudáš (A), Kessel, Pulli, Koch, Michalčin – Nagy (C), Pacan, Miklík – Jenčík, Hovorka (A), Kafka – Šoltés, Suja, Hričina – Vrábeľ, Hudák

HKM Zvolen: MacIntre (Šimko) – Kováčik, Ťavoda, Ross, Ulrych, Hraško (A), Bokroš, Síkela, Zeleňák – Chovan (A), Kytnár (C), Šišovský – Obdržálek, Steen, Coffman – Ďaloga, Špirko, Matis – Kelemen, Fekiač, Török

Rozhodčí: Novák, Štefik – R. Gajan, Smrek

19:19 KOS 2 Kafka, hákování
35:55 ZVO 0:1 Špirko (Matis)
36:34 KOS 2 Hričina, hákování
39:19 KOS 2 Koch, faul kolenem