konec (2:0)

11.03.2018, 14:30 • 27. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.12 3.44 3.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:22:18)
Je konec. Utrecht nakonec vyhrál jasně 5:1 a bere tak zaslouženě všechny tři body. Ze začátku utkání se začalo pozvolna, ale v 36. minutě vstřelil první branku Willem Janssen, který zakončil přesně k levé tyči. Minutu před přestávkou se prosadil i Zakaria Labyad, který zakončil balón do prázdné svatyně. V 55. minutě hosté snížili, ale následně v 60. minutě poslal opět domácí do dvoubrankového vedení van de Streek a následně v 75. a 77. minutě přidal dva góly Ayoub.

90+2

90+2

Dobrá střela hostujícího hráče skončila pouze nad bránou Jensena.

90+1

Rozhodčí ještě nastavuje dvě minuty navíc.

90

Nyní se hraje ve středu hrací plochy a u míče jsou domácí.

89

Nyní skončil míč pouze za bránou Davida Jensena a ten se tak postará o odkop od své svatyně.

87

Remko Pasveer dnes opravdu není v pohodě a opět udělal menší chybu, ovšem naštěstí pro něj nebyl žádný domácí hráč blízko něj.

86

Nyní byl chycen hostující hráč v ofsajdové pasti.

85

Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Rico Strieder, přichází Anouar Kali.

83

Velice dobrá střela hostujícího hráče Vjačeslava Karavajeva pouze orazítkovala horní tyč!

82

Hosté sice drží míč na svých kopačkách, ale nemohou vymyslet nic zajímavého.

81

Ovšem hosté ví, že tuhle ztrátu už nesmažou a tak i nyní vypadá jejich výkon na hřišti.

81

Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Fankaty Dabo, přichází Thomas Oude Kotte.

80

Další rohový kop pro hosty.

79

Po jeho zahrání se ale nedostal žádný hráč do zakončení.

78

Nyní hosté získali rohový kop z levé strany.

77

77. Yassin AYOUB - 5:1

77

Utrecht právě vstřelil branku!
Už druhá fatální chyba hostujícího brankáře Remko Pasveera! Obránce Matt Miazga mu přihrál malou domů, kterou si brankář Vitesse zpracoval, ovšem podklouzl, čehož využil YASSIN AYOUB a zakončil do prázdné brány!

5:1

konec (2:0)

Branky: 36. W. Janssen, 44. Labyad, 60. van de Streek, 75. Ayoub, 77. Ayoub – 55. Foor

Karty:   32. van de Streek (UTR), 40. W. Janssen (UTR) – 10. Foor (ARN)

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 1:7. Rohy: 5:12. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:9.

FC Utrecht: D. Jensen – Klaiber, Leeuwin (46. Dumić), W. Janssen (C), van der Maarel – Strieder (85. Kali) – Klich, van de Streek, Ayoub – Labyad (74. Emanuelson), Kerk.
Náhradníci: Marsman – Dessers, Dumić, Emanuelson, Görtler, Kali, Troupee, van der Meer.

SBV Vitesse Arnhem: Pasveer – Dabo (81. Oude Kotte), Kašia (C), Miazga, Faye (46. V. Karavajev) – Serero, van der Werff, Mount – Foor, Matavž (66. Castaignos), Linssen.
Náhradníci: Houwen, Törnes – Bruns, Castaignos, V. Karavajev, Ali, Oude Kotte, van Bergen.

Rozhodčí: Ed Janssen – Bas van Dongen, Nicky Siebert