2:1
konec (1:0, 1:0, 0:1) Stav série: 3:2
10.03.2018, 12:30 • Ufa Arena • Aleš Skok (@Hopicek495)
Tipsport: 2.15 4.0 2.87 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.15 - 4.0 - 2.87
Salavat Julajev Ufa – Avangard Omsk
2:1
konec (1:0, 1:0, 0:1) Stav série: 3:2
Branky a nahrávky: 9. Kemppainen (Omark, Larsen), 30. Kemppainen (Lisin) – 50. A. Petersson (Berezin, Purcell)
Karty:
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Scrivens (Karejev) – Loginov, Larsen, Arzamascev, Gončarov, Panin, M. Osipov, Jelizarov, S. Garejev – Omark, Kemppainen, Hartikainen – I. Makarov, Zubov, Lisin – Tkačov, M. Majorov, Burdasov – Soloduchin, Busarov, Kuzmin.
Náhradníci:
Trenér:
Avangard Omsk:
Furch (Šilin) – J. Medveděv, Martynov, Čudinov, Minejev, Berezin, Děrvuk, Nazarkin – A. Galimov, Stas, Rau – A. Petersson, Sundström, Purcell – Košelev, K. Semjonov, I. Michejev – Kugryšev, Chochrjakov, Lemťugov – Manukjan.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gusev, Gofman
Diváci: 8070
1. třetina | ||||
07:55 | OMS | 2 | Berezin, nedovolené bránění | |
08:04 | OMS | 2 | Martynov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
08:20 | UFA | 1:0 | Kemppainen (Omark, Larsen) | |
11:54 | OMS | 2 | Martynov, vysoká hůl | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:18 | UFA | 2 | Panin, hrubost | |
29:08 | UFA | 2:0 | Kemppainen (Lisin) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:09 | OMS | 2 | Sundström, hákování | |
43:08 | UFA | 2 | S. Garejev, nedovolené bránění | |
47:39 | UFA | 2 | Arzamascev, sekání | |
OMS | 2 | Sundström, krosček | ||
UFA | 2 | Gončarov, krosček | ||
49:24 | OMS | 2:1 | A. Petersson (Berezin, Purcell) | |
58:25 | OMS | 2 | K. Semjonov, podražení | |
Konec |
Columbus – Detroit 01:00 3:2
Ottawa – Calgary 01:43 1:2
Dallas – Anaheim 02:30 2:1
Vancouver – Minnesota 04:00 2:5
Boston – Chicago 19:00 7:4
Buffalo – Vegas • po s.n. (1:2) 19:00 1:2
Tampa – Montreal • po s.n. (2:1) 19:00 3:2
Philadelphia – Winnipeg 19:00 2:1
Colorado – Arizona 21:10 5:2
Los Angeles – St. Louis 22:00 2:7
San Jose – Washington 22:00 0:2
PZ Kladno – Ústí n/L 11:25 3:8
Pardubice – Letňany 12:00 5:1
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 1:3
Chomutov – HC Litvínov 12:00 4:2
Vítkovice – Havířov 12:00 3:1
Mountfield HK – Mladá Boleslav 12:15 5:3
Vsetín – Poruba 13:15 5:0
Přerov – Zlín 13:15 3:2
Kladno – Třemošná 13:40 6:1
Třinec – Warriors Brno 14:00 7:0
HC Plzeň – Sparta 14:30 4:3
Jihlava – Havlíčkův Brod • po s.n. 14:45 4:3
Kometa Brno – Žďár n/S 19:00 8:1
To je ode mě pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (14:46:46)
59:32
58:55
58:25
58:25
58:00
56:44
55:02
54:25
52:20
51:27
49:24
49:24 André PETERSSON - 2:1
49:24
A máme tu drama! V přesilové hře hosté snižují na rozdíl jedné branky. ANDRÉ PETERSSON dostal kotouč na vrchol levého kruhu, sjel si na střed a přesnou střelou, kterou otřel ještě o tyč, snižuje na rozdíl jediné branky.
Asistence: Maxim Berezin, Teddy Purcell.
47:39
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Johan Sundström – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Maxim Gončarov – 2 min., krosček).
47:29