2:1

konec (0:0, 2:0, 0:1) Stav série: 1:2

17.02.2018, 18:30 • ZŠ Bratislava • Čtvrtfinále • Róbert Gašpárek sk

Tipsport: 3.76 5.0 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu koniec stretnutia, v ktorom HC Osmos Bratislava víťazí nad svojím dnešným súperom výsledkom 2:1, a tak znižuje nepriaznivo sa vyvíjajúcu sériu play-off na 1:2. Ja ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. Z pozície komentátora sa Vám hlásil Róbert Gašpárek. (20:44:31)

59:08

Oddychový čas domácich.

58:59

Oddychový čas hostí.

56:24

Puk sa dostal až do predbránkového priestoru Bratislavy, kde Mega hral na istotu a puk radšej podržal vo svojej lapačke. Nasleduje vhadzovanie.

55:30

Hlásateľ oznámil, že na dnešné stretnutie sa prišlo pozrieť 462 platiacich divákov.

54:06

Beží 55. minúta stretnutia a stav stretnutia je stále nzmenený 2:1. Je pravda, že domáca defenzíva funguje v posledných minútach na výbornu a svojmu súperovi ponúka len minimum priestoru na ľadovej ploche.

53:01

Domáci v plnom počte.

51:01

Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Filip Novák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

49:14

Do zakončenia sa dostal jeden z domácich hráčov, ktorý prestrelil všetko,čo mu stálo v ceste až na gólmana. Nasledovať bude vhadzovanie.

47:57

Hostia v plnom počte.

45:57

Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Gleb Bylina – 2 min., podrazenie).

44:13

Tím HC Prešov Penguins dal gól!
Gól strelil LADISLAV HOPKOVIČ, ktorý dokázal doraziť strelecký pokus Juraja Prokopa, vďaka čomu sa celý duel zdramatizoval. Stav stretnutia je 2:1!

42:41

Novický sa svojou prihrávkou snažil nájsť lepšie postaveného spoluhráča, ale našiel len gólmana súpera, ktorý puk zachytil svojou lapačkou.

41:16

Hostia sú hneď z úvodutretej tretiny útočne aktívni. Mali sme možnosť vidieť dva strelecké pokuse, ktoré však nepredstavovali väčšiu hrozbu.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:44

Osmos Bratislava práve strelil gól!

Domáci sa dostávajú už do dvojgólového vedenia zasluhou Michala Šalku, ktorý svojím zakončením posiela svoj tím už do dvojgólového vedenia. Stav stretnutia je 2:0!