2:3

konec (0:1, 1:1, 1:1)

16.02.2018, 18:00 • Järvenpää • Adam Dořák

Tipsport: 5.62 5.2 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Češi nakonec ubránili jednogólový náskok a podruhé vítězí na turnaji ve Finsku. V neděli si Češi zahrají s USA, které v dnešním odpoledním zápase deklasovalo Švédsko 10:2! (20:24:38)

59:50

Spiridonov je odvezen a nyní se můžou dohrát poslední sekundy zápasu.

59:50

Avšak při té skrumáži se nejspíše zranil Spiridonov a ten zůstal ležet na ledě a dokonce se přináší nosítka.

59:50

Nahozený puk před branku a ten skončil ve skrumáži někde pod Malíkem. Rozhodčí přerušuje hru.

59:40

Rusové si berou ještě oddechový čas.

59:30

Avšak ti se nemohou dostat k nějaké kombinaci a Češi se výborně brání.

59:12

Je to tak, Rusové v šesti!

58:32

Již mnoho času nezbývá a Rusové to nejspíše zkusí v šesti hráčích, neboť nyní drží puk.

57:41

Skrumáž před brankou a puk se najednou z klubka hráčů dostal ven a Češi vyhazují.

55:55

55:55 Mikhail ABRAMOV - 2:3

55:55

Rusko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je MIKHAIL ABRAMOV, který ještě vykřesává naději pro svůj celek. A stejně jako ve včerejším utkání budou muset naši junioři bránit těsný stav před koncem. Ubrání jej tentokrát a nedovolí prodloužení?

54:41

Vyloučení v týmu Rusko (Sheshin – 2 min., sekání).

48:42

Oddechový čas pro Česko.

47:47

Rusové na druhé straně nedokázali dostat puk na branku a Češi vyhazují.

47:00

Dobrou práci nyní ve třetině soupeře odvedl Najman, který dlouho držel puk a nakonec přihrál na modrou, avšak následná střela byla blokována.

46:32

Češi nyní kontrolují zápas a pohybují se s pukem ve třetině soupeře, ale spíše bojují o puk za brankou a v rohu kluziště.

42:51

42:51 Radek MUŽÍK - 1:3

42:51

Česko právě vstřelilo branku!
Dobrou přihrávku na modrou dostal RADEK MUŽÍK a prostřeluje Checheleva přesnou ranou. Asistence: Marcel Barinka a Martin Lang.

2:3

Branky a nahrávky: 33. Likhachyov (Starkov), 56. Abramov – 5. Kubíček (Pytlík), 24. Lang (Mužík, Barinka), 43. Mužík (Barinka, Lang)

Rusko: Sartakov (Chechelev) – Tiuvilin, Starkov, Oleinik, Christyakov, Sedov, Bychkov, Briutov, Kirpichnikov – Sheshin, Khulapov, Petrov, Ovechkin, Berezkin, Serdyuk, Spiridonov, Garaev, Manin, Likhachyov, Abramov.

Česko: Malík (Pařík) – Haš, Mlčák, Kubíček, Kučeřík, Rašín, Poizl, Beránek, Klodner – Raška, Najman, Toman – Mužík, Barinka, Pytlík – Morong, Vitouch, Křemen – Koffer, Zeman, Lang

Rozhodčí: Timo Ruuska