Menu

Další

Zimní olympijské hry - Alpské lyžování

Muži - Super-G

Vítěz: M. Mayer (AUT)

konec

16.02.2018, 03:00 • Michal Hladký

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji krásný vstup do nového dne. (04:58:08)
Konečné pořadí
1. Matthias Mayer (AUT) 1:24.44
2. Beat Feuz (SUI) +0.13
3. Kjetil Jansrud (NOR) +0.18
4. Blaise Giezendanner (FRA) +0.38
5. Aksel Lund Svindal (NOR) +0.48
6. Vincent Kriechmayr (AUT) +0.69
7. Dominik Paris (ITA) +0.74
8. Andreas Sander (GER) +0.77
9. Dustin Cook (CAN) +0.79
10. Boštjan Kline (SLO) +0.92
11. Hannes Reichelt (AUT) +0.96
12. Thomas Dressen (GER) +1.07
13. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.27
14. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1.28
15. Adrien Théaux (FRA) +1.32
16. Christof Innerhofer (ITA) +1.46
17. Max Franz (AUT) +1.52
18. Maxence Muzaton (FRA) 1.64
19. Brice Roger (FRA) +1.66
20. Matteo Marsaglia (ITA) +1.67
21. Gilles Roulin (SUI) +1.76
22. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +1.95
23. Broderick Thompson (CAN) +2.01
24. Jared Goldberg (USA) +2.05
25. Klemen Kosi (SLO) 2.06
26. Thomas Tumler (SUI) +2.08
27. Josef Ferstl (GER) +2.37
28. Joan Verdu (AND) +2.42
29. Natko Zrnčić-Dim (CRO) +2.61
30. Henrik von Appen (CHI) +3.13
31. Andreas Romar (FIN) +3.26
32. Christoffer Faarup (DEN) +3.62
33. Marc Oliveras (AND) +3.40
34. Filip Forejtek (CZE) +3.62
35. Ondřej Berndt (CZE) +3.86
36. Marco Pfiffner (LIE) +4.13
37. Willis Feasey (NZL) +4.15
38. Olivier Jenot (MON) +4.15
39. Andreas Žampa (SVK) +4.45
40. Jan Zabystřan (CZE) +5.24
41. Igor Zakurdajev (KAZ) +5.52
42. Jurij Daniločkin (BLR) +5.69
43. Adam Barwood (NZL) +6.66
44. Dong Woo Kim (KOR) +7.20
45. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL) +7.25
46. Marko Stevović (SRB) +7.26
47. Albin Tahiri (KOS) +8.30
48. Patrick McMillan (IRL) +9.10
Peter Fill DNF
Mauro Caviezel DNF
Ted Ligety DNF
Andrew Weibrecht DNF
Martin Čater DNF
Marko Vukićević DNF
Miha Hrobat DNF
James Crawford DNF
Filip Zubčić DNF
Michał Kłusak DNF
Ivan Kovbasňuk DNF
Márton Kékesi DNF
Michel Macedo DNS
Je tu konec! Olympijské zlato získává Matthias MAYER, kterého na stupních vítězů doplnil Beat Feuz a Kjetil Jansrud. Z Čechů nejlépe dojel Ondřej Berndt, který skončil na čtyřiatřicáté pozici. Nutno podotknout, že šlo o závod velmi napínavý. Zvlášť jízdy norských a rakouských závodníků rozhodně stály za to.

Závod skončil.

62

Poslední závodník Albin Tahiri končí s časem 1:32.74 na předposledním místě.

61

Simon Breitfuss Kammerlander končí se ztrátou 7,25s.

60

Dong Woo Kim je s časem 1:31.64 na čtyřiačtyřicátém místě.

59

Márton Kékesi do cíle nedojel.

58

Jurij Daniločkin dokončuje v čase 1:30.13.

57

Patrick McMillan protnul cílovou čáru se ztrátou 9,10s.

56

Ivan Kovbasňuk pro změnu nedokončil.

55

Michel Macedo neodstartoval.

54

Filip Forejtek nezajel zrovna nejhorší jízdu a se ztrátou 3,62 jde na čtyřiatřicáté místo.

53

Igor Zakurdajev je s časem 1:29.96 čtyřicátý.

52

Marko Stevović si připisuje absolutně nejhorší čas a se ztrátou 7,26 vteřin je poslední.

51

Andreas Žampa končí s časem 1:28.89 na osmatřicátém místě.

50

Marco Pfiffner dojíždí do cíle se ztrátou 4,13s.

49

Olivier Jenot dokončuje v čase 1:28.80.

48

Jan Hudec bohužel do cíle nedojel.

Muži - Super-G

Vítěz: M. Mayer (AUT)

konec

Zpět na online


Statistiky:
Konečné pořadí
1. Matthias Mayer (AUT) 1:24.44
2. Beat Feuz (SUI) +0.13
3. Kjetil Jansrud (NOR) +0.18
4. Blaise Giezendanner (FRA) +0.38
5. Aksel Lund Svindal (NOR) +0.48
6. Vincent Kriechmayr (AUT) +0.69
7. Dominik Paris (ITA) +0.74
8. Andreas Sander (GER) +0.77
9. Dustin Cook (CAN) +0.79
10. Boštjan Kline (SLO) +0.92
11. Hannes Reichelt (AUT) +0.96
12. Thomas Dressen (GER) +1.07
13. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.27
14. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1.28
15. Adrien Théaux (FRA) +1.32
16. Christof Innerhofer (ITA) +1.46
17. Max Franz (AUT) +1.52
18. Maxence Muzaton (FRA) 1.64
19. Brice Roger (FRA) +1.66
20. Matteo Marsaglia (ITA) +1.67
21. Gilles Roulin (SUI) +1.76
22. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +1.95
23. Broderick Thompson (CAN) +2.01
24. Jared Goldberg (USA) +2.05
25. Klemen Kosi (SLO) 2.06
26. Thomas Tumler (SUI) +2.08
27. Josef Ferstl (GER) +2.37
28. Joan Verdu (AND) +2.42
29. Natko Zrnčić-Dim (CRO) +2.61
30. Henrik von Appen (CHI) +3.13
31. Andreas Romar (FIN) +3.26
32. Christoffer Faarup (DEN) +3.62
33. Marc Oliveras (AND) +3.40
34. Filip Forejtek (CZE) +3.62
35. Ondřej Berndt (CZE) +3.86
36. Marco Pfiffner (LIE) +4.13
37. Willis Feasey (NZL) +4.15
38. Olivier Jenot (MON) +4.15
39. Andreas Žampa (SVK) +4.45
40. Jan Zabystřan (CZE) +5.24
41. Igor Zakurdajev (KAZ) +5.52
42. Jurij Daniločkin (BLR) +5.69
43. Adam Barwood (NZL) +6.66
44. Dong Woo Kim (KOR) +7.20
45. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL) +7.25
46. Marko Stevović (SRB) +7.26
47. Albin Tahiri (KOS) +8.30
48. Patrick McMillan (IRL) +9.10
Peter Fill DNF
Mauro Caviezel DNF
Ted Ligety DNF
Andrew Weibrecht DNF
Martin Čater DNF
Marko Vukićević DNF
Miha Hrobat DNF
James Crawford DNF
Filip Zubčić DNF
Michał Kłusak DNF
Ivan Kovbasňuk DNF
Márton Kékesi DNF
Michel Macedo DNS
Startovní listina
1. Peter Fill (ITA)
2. Mauro Caviezel (SUI)
3. Vincent Kriechmayr (AUT)
4. Dustin Cook (CAN)
5. Hannes Reichelt (AUT)
6. Boštjan Kline (SLO)
7. Kjetil Jansrud (NOR)
8. Thomas Tumler (SUI)
9. Aksel Lund Svindal (NOR)
10. Blaise Giezendanner (FRA)
11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
12. Andreas Sander (GER)
13. Max Franz (AUT)
14. Adrien Théaux (FRA)
15. Matthias Mayer (AUT)
16. Beat Feuz (SUI)
17. Dominik Paris (ITA)
18. Christof Innerhofer (ITA)
19. Josef Ferstl (GER)
20. Thomas Dressen (GER)
21. Ryan Cochran-Siegle (USA)
22. Klemen Kosi (SLO)
23. Joan Verdu (AND)
24. Ted Ligety (USA)
25. Maxence Muzaton (FRA)
26. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
27. Andrew Weibrecht (USA)
28. Gilles Roulin (SUI)
29. Brice Roger (FRA)
30. Martin Čater (SLO)
31. Jared Goldberg (USA)
32. Matteo Marsaglia (ITA)
33. Broderick Thompson (CAN)
34. Marko Vukićević (SRB)
35. Natko Zrnčić-Dim (CRO)
36. Miha Hrobat (SLO)
37. Henrik von Appen (CHI)
38. Adam Barwood (NZL)
39. Willis Feasey (NZL)
40. James Crawford (CAN)
41. Christoffer Faarup (DEN)
42. Andreas Romar (FIN)
43. Filip Zubčić (CRO)
44. Michał Kłusak (POL)
45. Marc Oliveras (AND)
46. Ondřej Berndt (CZE)
47. Jan Zabystřan (CZE)
48. Jan Hudec (CZE)
49. Olivier Jenot (MON)
50. Marco Pfiffner (LIE)
51. Andreas Žampa (SVK)
52. Marko Stevović (SRB)
53. Igor Zakurdajev (KAZ)
54. Filip Forejtek (CZE)
55. Michel Macedo (BRA)
56. Ivan Kovbasňuk (UKR)
57. Patrick McMillan (IRL)
58. Jurij Daniločkin (BLR)
59. Márton Kékesi (HUN)
60. Dong Woo Kim (KOR)
61. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL)
62. Albin Tahiri (KOS)