Muži - Snowboardcross (finále)
Vítěz: P. Vaultier (FRA)
konec (2. J. Hughes (AUS), 3. R. Hernandez (ESP))
15.02.2018, 05:30 • Phoenix park
•
Ondřej Jícha (@OndraJicha)
live na
:
0
0
0
live navsaďte si na:
• Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
Muži - Snowboardcross (finále)
Vítěz: P. Vaultier (FRA)
konec (2. J. Hughes (AUS), 3. R. Hernandez (ESP))
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Statistiky:
Konečné pořadí
1. Pierre Vaultier (FRA)
2. Jarryd Hughes (AUS)
3. Region Hernández (ESP)
4. Nick Baumgartner (USA)
5. Mick Dierdorff (USA)
6. Alex Pullin (AUS)
7. Alessandro Hämmerle (AUT)
8. Martin Nörl (GER)
9. Anton Lindfors (FIN)
10. Cameron Bolton (AUS)
11. Christopher Robanske (CAN)
12. Nikolaj Oljunin (OAR)
13. Hagen Kearney (USA)
14. Kevin Hill (CAN)
15. Emanuel Perathoner (ITA)
16. Jerome Lymann (SUI)
17. Merlin Surget (FRA)
18. Kalle Koblet (SUI)
19. Paul Berg (GER)
20. Mateusz Ligocki (POL)
21. Ken Vuagnoux (FRA)
22. Markus Schairer (AUT)
23. Michele Godino (ITA)
24. Loan Bozzolo (FRA)
25. Omar Visintin (ITA)
26. Lorenzo Sommariva (ITA)
27. Hanno Douschan (AUT)
28. Jonathan Cheever (USA)
29. Adam Lambert (AUS)
30. Steven Williams (ARG)
31. Daniil Dilman (OAR)
32. Konstantin Schad (GER)
33. Lucas Eguibar (ESP)
34. Lluis Marin Tarroch (AND)
35. Jan Kubičík (CZE)
36. Eliot Grondin (CAN)
37. Duncan Campbell (NZL)
38. Laro Herero (ESP)
39. Lukas Pachner (AUT)
40. Baptiste Brochu (CAN) DNS
1. Pierre Vaultier (FRA)
2. Jarryd Hughes (AUS)
3. Region Hernández (ESP)
4. Nick Baumgartner (USA)
5. Mick Dierdorff (USA)
6. Alex Pullin (AUS)
7. Alessandro Hämmerle (AUT)
8. Martin Nörl (GER)
9. Anton Lindfors (FIN)
10. Cameron Bolton (AUS)
11. Christopher Robanske (CAN)
12. Nikolaj Oljunin (OAR)
13. Hagen Kearney (USA)
14. Kevin Hill (CAN)
15. Emanuel Perathoner (ITA)
16. Jerome Lymann (SUI)
17. Merlin Surget (FRA)
18. Kalle Koblet (SUI)
19. Paul Berg (GER)
20. Mateusz Ligocki (POL)
21. Ken Vuagnoux (FRA)
22. Markus Schairer (AUT)
23. Michele Godino (ITA)
24. Loan Bozzolo (FRA)
25. Omar Visintin (ITA)
26. Lorenzo Sommariva (ITA)
27. Hanno Douschan (AUT)
28. Jonathan Cheever (USA)
29. Adam Lambert (AUS)
30. Steven Williams (ARG)
31. Daniil Dilman (OAR)
32. Konstantin Schad (GER)
33. Lucas Eguibar (ESP)
34. Lluis Marin Tarroch (AND)
35. Jan Kubičík (CZE)
36. Eliot Grondin (CAN)
37. Duncan Campbell (NZL)
38. Laro Herero (ESP)
39. Lukas Pachner (AUT)
40. Baptiste Brochu (CAN) DNS (07:33:11)
Stříbrnou medaili si vybojoval nakonec Australan Jarryd Hughes. O tom, že by cenný kov měl putovat na tento kontinent, se nepochybovalo, ale že ho nezíská Pullin nýbrž Hughes je poměrně překvapením.
Bronz pak získal Regino Fernandez, který zajel třetí čas v rozřazovacích jízdách a své postavení potvrdil následně i ve vyřazovací fázi.
Finále
Finále
Finále
Finále
FIN-B
FIN-B
FIN-B
2/2
2/2
2/2
1/2
1/2
1/2
1/2
1/2