po prodl. (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)

14.02.2018, 18:00 • 49. kolo • Michal Toman (@michal_toman99)

Tipsport: 2.55 4.2 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli z Edenu vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:23:21)
Prodloužení nakonec trvalo jen lehce přes jednu minutu. V čase 61:07 si odraženou střelu Petra Hořavy srazil do vlastní sítě slávista Šagát a dva body za výhru v nastaveném čase putují s Jágrovým souborem do Kladna.

61:07

61:07 Petr HOŘAVA - 1:2

61:07

Kladno právě vstřelilo branku!
Tak to je velká rána pro Slavii! Druhý inkasovaný gól a opět je velice smolný. Přikryl našel na levé straně PETRA HOŘAVU. Ten z kruhu tvrdě vypálil na vzdálenější tyč, nastřelil pouze beton domácího gólmana, ale puk si vzápětí bruslí srazil do vlastní sítě Šagát. Kladno si tedy odváží z Edenu dva body. Asistence: Roman Přikryl.

60:26

Strnad zavezl puk do útočné třetiny a hosté rozjeli kombinaci kolem Frodlovy svatyně.

60:03

Račuk vyhrál buly pro domácí, ale ti o puk vzápětí přišli.

60:01

Třetí třetinu začali lépe domácí, kteří byli aktivnější a dlouho to vypadalo, že vedení udrží až do konce. Čtyři minuty před koncem však stála při Rytířích štěstěna a povedlo se jim srovnat. Petr Hořava tečoval za záda bezmocného Frodla nahození od modré čáry a zaplněný Edenu uvidí prodloužení. To bude trvat pět minut a bude se hrát ve třech na obou stranách.

60:00

59:56

Kubica jen posunul kotouč do středního pásma a zřejmě nás čeká prodloužení.

59:31

Sešívaní vyhazují puk ven z vlastní třetiny a jedou vystřídat.

59:12

Zikmund pálil od modré čáry, jeho rána byla ztečována mimo branku.

58:53

Kladno má veliký tlak a domácí se drží jen zuby nehty.

58:41

Červenobílí vyhazují kotouč jen na zakázané uvolnění.

58:28

Přikryl se na levém kruhu dostal k puku, ale ten se mu zamotal mezi brusle, takže nedokázal zakončit.

58:07

Sešívaní jsou opět kompletní.

57:59

Jágr našel na pravém kruhu Machače a ten jen těsně minul vzdálenější tyčku!

1:2

Branky a nahrávky: 8. Z. Doležal (Zigo, Račuk) – 56. M. Hořava (P. Hořava, J. Strnad), 62. P. Hořava (R. Přikryl)

HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – J. Drtina (A), J. Novák (C), Barák, J. Holý, Kasík, A. Růžička, Ryzák – Zigo, Račuk, Z. Doležal – M. Kadlec, Šagát, Šmerha – Endál, Šafránek, L. Krejčík – Kubica, Nedvídek, M. Ondráček.

Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – F. Matula, Štindl, Kehar, Lenďák, Svedlund, P. Hořava (A) – Zikmund, Machač, Jágr – J. Strnad, R. Přikryl, M. Hořava – J. Kloz, Kurjanov, D. Tůma (C) – Redlich, T. Kaut, Pekr – Kubík.

Rozhodčí: Barek, Wagner – Hejl, Podrazil