Chance liga

Banes Motor České Budějovice – HC Slovan Ústí nad Labem

8:5

konec (3:1, 3:2, 2:2)

14.02.2018, 17:30 • Budvar aréna (kapacita: 6421 diváků) • 49. kolo • Pavel Kortus ml. (@KortusPavel)

Tipsport: 1.17 9.0 8.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:57

Miloslav Čermák (CEB) – 2 minuty za sekání. Že by ještě šance pro hosty na zdramatizování utkání?

49:54

Richard Nejezchleb (CEB) – 2 minuty za napadení. Teď se však Jihočeši budou muset bránit.

47:22

Jiří Severa (UNL) – 2 minuty za podražení. Další šance pro domácí na navýšení vedení.

44:39

Vladimír Brož (UNL) – 2 minuty za hákování. Tlak domácích na brankovišti vyřešil ústecký obránce háčkem.

21:10

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Jiří Kučný – 2 min., sekání).

11:26

Trest pro hráčskou lavici Ústí nad Labem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Tomáš Jandus.

09:23

Martin Zdvořáček (UNL) – 2 minuty za držení. Po faulu hostujícího beka na brankovišti je tu první přesilovka Motoru.

00:37

Jiří Kučný (CEB) – 2 minuty za sekání. Hosté mohou pokračovat v aktivním nástupu.

8:5

Branky a nahrávky: 11. Rob (Galamboš, Pajič), 14. Dostálek (M. Bárta, Vráblík), 20. Rob (J. Mikyska, Jonák), 32. M. Bárta (Martin Novák, Galamboš), 33. Čermák (Vampola), 36. M. Bárta (Galamboš), 47. Kutlák (Nedorost, J. Mikyska), 48. Nedorost (Vampola, Kutlák) – 1. Smolka (Roubík), 22. Gengel (Davídek, Bernad), 25. Weinhold (Roubík), 42. Pšenička (Bernad, Krliš), 55. Severa (Smolka, Roubík)

Banes Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Kutlák (C), Pýcha, Kučný, Vráblík, F. Novák (A), Fillman, Kachyňa – Nejezchleb, Pajič, Nedorost (A) – Dostálek, Vampola, Čermák – J. Mikyska, Rob, Jonák – M. Bárta, Galamboš, Martin Novák.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Weinhold, M. Vágner (C), Bernad, Vl. Brož, M. Zdvořáček, Vaněk, Macek – Smolka, Roubík (A), Severa – Davídek, L. Volf, Gengel (A) – Krliš, Pšenička, Navarra – T. Jandus, Najman, Markulinec.

Rozhodčí: Doležal, Kopeček – Krátký, Ševic