2:1

po s.n. (2:1) (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0) Stav série: 1:0

13.02.2018, 18:00 • ZŠ Topolčany • Čtvrtfinále • Róbert Gašpárek sk

Tipsport: 1.65 4.9 3.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu koniec stretnutia, po ktorom je radosť na domácej strane po víťazstve 2:1 po nájazdoch. HC Topolčany vyhrávajú v play-off 1:0. Z pozície komentátora sa Vám hlásil Róbert Gašpárek. (20:57:43)

68:00

Do konca predĺženia ostávajú dve minúty.

67:40

Jeden z domácich hráčov sa dostal do samostatného úniku. Zvolil priame ohrozenie, ktoré dokázal Trelc s menšími problémami zachytiť.

66:52

Uhnák si nakorčuloval medzi kruhy, odkiaľ sa rozhodol zakončiť. Jeho strela, ktorá smerovala do stredu bránky skončila v lapačke gólmana.

65:46

Igor Bobček zbytočne nešpekuloval a zakončil od modrej. Jeho delovku dokázal bez problémov Kompas zachytiť.

64:41

Domáci majú puk pevne pod kontrolou. Budú sa snažiť rozohrať útok smerom dopredu od vlastnej bránky.

62:29

Krajči sa snažil prejsť cez obranu súpera individuálnym spôsobom. To sa mu nepodarilo a o puk prišiel.

61:50

Puk sa nachádza za bránkou Dubnice, ale sú to práve hostia, kto ho má pevne pod kontrolou.

60:01

Začalo sa predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:06

Kompas zachytil skákajúci puk pred jeho bránkou, vďaka čomu budeme ešte svedkami vhadzovania.

58:00

Do konca tretej tretiny ostávajú posledné dve minúty. Zápas pomaly smeruje do predĺlženia.

57:55

Nemček nedokázal presne prihrať, vďaka čomu sú pri puku hostia, ktorí už premýšľajú nad založením ďalšieho útoku.

56:13

Hostia sa usadili v útočnej tretine, kde si medzi sebou vymieňajú série krátkych prihrávok.

55:03

K strele sa dostal jeden z hráčov hostí, ktorý však nedokázal prekonať gólmana. Kompas si na svoje konto pripíše ďalší úspešný zákrok.

52:21

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Dominik Kanaet – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

52:21

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Dominik Kanaet – 2 min., podrazenie).

50:35

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Blahoslav Novák – 2 min., nešportové správanie).

50:35

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Jozef Mihalík – 2 min., sekanie).

49:56

Domáci sa dlho pohybovali v blízkosti bránky súpera, ale ku zakončeniu sa nedostali. Dubnica zakladá rýchly protiútok.

48:02

Hra je prerušená, pretože bránka Topolčian opustila svoje obvyklé miesto. Nasledovať bude vhadzovanie v útočnom pásme Dubnice.

47:01

Už to vyzeralo tak, že sa jeden z hráčov hostí dostane do samostatného úniku, ale napokon ho zastavil verdikt asistenta rozhodcu. Ofsajd!

46:33

Pre bránkou Topolčian vznikla menšia strkani, ktorú však rozhodci zvládli a vylučovať by sa v tomto prípade nemalo.

45:31

Kostev sa takmer dostal do obrovskej príležitosti, ale napokon si nedokázal spracovať prihrávku spoza brány, a tak ani nezakončil.

44:35

Puk sa nachádza za bránkou Dubnice, odkiaľ sa posnažia domáci hráči ohroziť bránku súpera.

43:02

Kompas mal čo robiť, aby zachytil strelu súpera, ktorý mu to mieril medzi betóny. Každopádne ostáva aj po tomto zakončení stav nerozhodný.

42:35

Kútny sa rozhodol zakončiť z ľavej strany, ale jeho strelecký pokus dokázal zblokovať jeden z brániacich hráčov.

41:49

Domáci Podstavek sa snažil využiť zaváhanie gólmana, ktorý nie príliš štastne vyhodil puk. Kompas sa stihol vrátiť do bránky a pokus zneškodniť.

40:42

Dubnica dáva gól! Hostia dokázali využiť presilovú hru, a tak vyrovnali. Igor Bobček sa pokúsil prekvapiť gólmana strelou od modrej. Na tento pokus ešte dokázal reagovať, ale na následnú dorážku OLIVERA ĎURIŠA už nie. Stav stretnutia je 1:1!

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:23

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (David minarík – 2 min., sekanie).

38:40

Topoľčany dali gól!
Albín Podstavek perfektnou prihrávkou vysunul rozbehnutého DOMINIKA LAŠŠA, ktorý sa dostal do úniku, ktorý zakončil presnou strelou k pravej tyčke. Stav stretnutia je 1:0!

38:07

Laššo sa prezentoval nepresnou rozohrávkou, vďaka čomu bude Dubnica vhadzovať v blízkosti súpera.

37:07

Nemčekovi sa nepodaril vyhodiť puk z obranného pásma, vďaka čomu sa o zakončenia dostal Kaneat, ale aj tento pokus dokázal Kompas zlikvidovať.

35:06

Trelc dokázal zachytiť strelecký pokus domáceho hráča aj keď je pravda, že sa príliš nezapotil. Nasledovať bude vhadzovanie.

34:18

Mali sme možnosť sledovať zakázané uvoľnenie Dubnice, po ktorom bude nasledovať vhadzovanie,

33:54

33:44

Domáci v plnom počte. Pokračovať budú presilovkou, ktorá bude trvať desať sekúnd.

31:54

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Róbert Krajči – 2 min., sekanie).

31:44

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (David Minárik – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

31:32

29:32

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Jozef Mihalík – 2 min., napadnutie zozadu).

29:08

Do dobrej príležitosti sa dostal Švec, ktorý však stál už príliš blízko bránky, a tak nemal príliš veľa priestoru k lepšiemu zakončeniu. Nasledovať bude vhadzovanie v blízkosti bránky Topolčian.

28:05

Sledujeme zatiaľ len veľmi nezáživnú druhú tretinu, ktorá veľmi pripomína tú prvú. Dúfajme, že sa čoskoro dočkáme úvodného gólu. Zatiaľ to tak vôbec nevyzerá.

27:07

Hlásateľ oznámil, že na dnešné stretnutie sa prišlo pozrieť 2 166 platiacich divákov

26:09

24:09

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Miroslav Habšuda – 2 min., podrazenie).

23:59

21:59

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Miroslav Habšuda – 2 min., podrazenie).

21:05

Uhnák sa takmer dostal do zaujímavej príležitosti, ale jeho snahu ukončil postranný rozhodca, ktorý si všimol ofsajdové postavenie.

20:20

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

18:20

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Enrik Švec – 2 min., podrazenie).

17:31

15:31

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Blahoslav Novák – 2 min., podrazenie).

14:09

12:09

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Igor Bobček – 2 min., držanie).

11:06

Do zaujímavej príležitosti sa dostal Berák, ktorého delovka skončila tesne vedľa ľavej tyčky.

10:01

Krajči naslepo hľadal niekoho v predbránkovom priestore, ale našiel len obrancu súpera, ktorý získal puk na svoju stranu.

09:09

Puk sa nachádza za bránkou Dubnice, ale sú to práve hokejisti hosťujúceho celku, kto ho má pevne pod kontrolou.

08:45

Oddychový čas domácich.

06:45

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Filip Hudec – 2 min., nedovolené bránenie).

06:25

Kútny sa vydal na výlet do útoku, ktorý zakončil strelou. Tešiť sa však nebude, pretože nebol úspešný.

05:44

Jeden z hráčov hostí ostáva po nepríjemnom náraze na mantinel otrasený ležať na ľade. Dúfajme, že bude v poriadku a do hry ešte zasiahne.

05:04

Rehák sa snažil rozohrať rýchlu akciu, ale jeho prihrávku nezachytil žiadny z jeho spoluhráčov. Zakázané uvoľnenie.

04:01

Mali sme možnosť vidieť peknú kombináciu domáceho celku, ktorá bola zakončená strelou Tábiho. Ten však nedokázal prekonať gólmana.

03:02

Kokavec sa snažil prepasírovať puk pred bránku, ale tam ho zachytil brániaci hráč, ktorý zažehnal možné nebezpečenstvo.

02:13

Hostia sa snažili usadiť v útočnej tretine, ale to im napokon nebolo umožnené po skvelom obrannom zákroku Krála.

01:03

Kaneat sa prehnal po pravej strane smerom dopredu a rozhodol sa zakončiť. Jeho strelecký pokus bez problémov Kompas vychytal.

00:46

Puk sa po nepresnej prihrávke dostal až do lapačky Trelca. Hra je prerušená a nasledovať bude vhadzovanie v útočnom pásme Topolčian.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HC Topoľčany: Kompas – Král, Ďurčo, Podstavek, Laššo, Nemček – Šiška, Malý, Tábi, Uhnák, Pätoprstý – Bystričan, Kohút, Pekarčík, Novák, Minárik – Gašparovič, Grman, Hudec J., Klenko, Hudec F.

MHK Dubnica nad Váhom: Trelc – Bobček, Rehák, Kokavec, Ďuriš, Krajči – Habšuda, Kostev, Kaneat, Kútny, Berák – Švec, Burzala, Trenčan, Hegyi, Kluka – Jakubík, Trška, Jakúbek, Mihálik, Briestenský

Rozhodca: Valachovič – Mĺkvy, Vyšný.
Vážení diváci! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na 1. kolo štvrťfinále play-off našej 1. hokejovej ligy, kde HC Topolčany privíta na svojom ľade MHK Dubnicu nad Váhom. Poďme si v krátkosti predstaviť aktuálnu formu oboch celkov.

HC TOPOLČANY:

Hráči Topolčian sa po základnej časti umiestnili na 4. priečke so ziskom 87 bodov. To sa im podarilo po dvadsiatichtroch víťazstvách, siedmych víťazstvách po predĺžení, štyroch prehrách po predĺžení a dvanástich prehrách v riadnom hracom čase. Svojím súperom nastrieľali 162 gólov, ale aj 103 inkasovali. Na posledné kolo vycestovali do Prešova, odkiaľ si odniesli už nepodstatný bod po prehre 2:1 po predĺžení.

MHK DUBNICA NAD VÁHOM:

Hokejisti tohto celku postúpili do play-off vďaka piatemu umiestneniu v základnej časti so ziskom 75 bodov. Na svoje konto získali dvadsaťjeden výhier, tri výhry po predĺžení, šesť prehier po predĺžení a šestnásť prehier v riadnom hracom čase. Ich skóre je 184:145. Naposledy sa predstavili pred vlastnými divákmi, ktorí boli svedkami nového rekordu ligy. Novým Zámkom uštedrili debakel v pomere 24:2.

Z pozície komentátora sa Vám bude hlásiť Róbert Gašpárek.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

2:1

Branky a nahrávky: 39. Laššo (Podstavek, Nemček), rozh. náj. Nemček – 41. Ďuriš (Bobček, Kokavec)