13.02.2018, 17:30 • Čtvrtfinále • Rastislav Štrauch (@stewenTV) sk

Tipsport: 1.13 8.8 8.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:03

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hamráček – 2 min., vrazenie na mantinel).

58:31

Spišská Nová Ves dala gól!
Síce nečakané, ale predsa len vidíme aj gólové zakončenie Spišiakov. Dve minúty pred koncom zápasu vystrelil z mierneho uhla MAREK NAGY a jeho pokus končí v sieti Trenčana, ktorý tak prišiel o čistý štít. Asistencie: Krempaský, Turan.

56:20

Po vhadzovaní sa však previnil aj Erik Piatak a sily na ľade sa nám tak tesne pred koncom zápasu vyrovnajú.

56:15

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Findura – 2 min., hákovanie).

55:59

Dukla Michalovce dala gól!
Tak predsa ešte jeden gól v sieti Spišiakov. Domáci tak len potvrdili dnešnú prevahu, ktorú mali počas celého stretnutia. V útočnom pásme sa dostal k puku Mesároš, ktorý našiel skvelou prihrávkou LUKÁŠA HAMRÁČEKA a ten z prvej nedal Surákovi žiadnu šancu na zákrok – 4:0. Asistencia: Mesároš.

52:50

Počet hráčov na ľade sa po faule Bdžocha vyrovnáva. Obranca Spišiakov mieri na trestnú lavicu na dve minúty za faul kolenom.

52:03

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Kolba – 2 min.,faul lakťom).

51:34

Už to vyzeralo, že to bude štvrtý gól domácich, ale pred prázdnou bránkou Suráka šokujúco minul jeden z hráčov Michaloviec.

50:17

Konečne pohľadná akcia Spišskej Novej Vsi. Puk si potiahol cez stred ihriska Jakub Lesňák, ktorý mieril do hornej časti brány, ale jeho strele vystavil stopku perfektne chytajúci Trenčan.

36:28

Nasledujúca akcia však už posiela na trestnú lavicu Hančáka. Uvidíme teda ďalšiu presilovku Spišiakov. Dokážu teda konečne skórovať?

33:51

Konečne tretí a rozhodne zaslúžený gól domácich. Bánovský skvele našiel v presilovke VLADISLAVA SOLOMONCHAKA, ktorý zakončoval do hornej časti brány a Surák v tomto prípade nemal šancu zasiahnuť – 3:0. Asistencie: Bánovský, Halás.

33:08

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Bdžoch – 2 min.,nedovolené bránenie).

24:22

Krásna akcia Michaloviec, ktorá aj končí druhým gólom v sieti Suráka. Po pravej strane potiahol puk Oliver Jokeľ, ktorý našiel osamoteného MAREKA MAŠLOVKU a ten bekhendom dáva na priebežných 2:0. Asistencie: Jokeľ, Korenko.

23:29

Ďalšia obrovská príležitosť domácich. Spoza bránky to skúšal Solomonchak, ale jeho úmysel výborne prečítal rýchly Surák.

21:47

Tyčka zvonila za Surákom. V tutovke sa ocitol Jakub Linet, ale ten po skrumáži nedokázal puk poslať do brány súpera!

19:33

Obrovská možnosť na dvojgólové vedenie v ktorej sa ocitol Valečko s Halásom, ale ani jeden zo spomínanej dvojice nedokázal zblízka dostať puk za bránu pozorného Suráka.

14:23

Bol to práve František Koky, ktorý strieľal z veľkého uhlu, ale napokon domáci tím podržal výborným zákrokom Trenčan.

13:21

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Meliško – 2 min., podrazenie).

11:40

Domáci sa už však po viac ako desiatich minútach ujímajú očakávaného vedenia. Puk dlho podskakoval pred Surákom až sa napokon dostal k JAKUBOVI LINETOVI, ktorý vystrelil presne a otvára tak skóre úvodného Play-Off zápasu. Asistencie: Brezniak, Fajčák.

08:49

Prvú presilovú hru si zahrajú aj Michalovce. Na dve minúty odchádza za nedovolené bránenie v hre Roan Raáb.

05:25

Tentoraz už však veľká možnosť Františka Kokyho, ale toho nadvakrát dokázal perfektne vychytať Trenčan. Veľká škoda pre Spišiakov.

03:38

Presilová hrá Spišiakov. Na trestnú lavicu odchádza Solomonchak na dve minúty.

01:40

Prvá gólová príležitosť domácich! Michalovce sa už tešili z gólu, ale napokon sa bude len vhadzovať pred Surákom.

4:1

Branky a nahrávky: 12. Linet (Brezniak, Fajčák), 25. Mašlonka (Jokeľ, Korenko), 34. Solomonchak (Bánovský, Halás), 56. Hamráček (Mesároš) – 59. Nagy (Krempaský, Turan)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Juríček) – Valečko, Hančák, Kolba, Korenko, Rusina, Meliško, Balko – Halás, Solomonchak, Banovský – Mašlonka, Piatak, Jokeľ – Brezniak, Linet, Fajčák – Mesaroš, Toma, Hamráček.

HK Spišská Nová Ves: Surák (Pajpach) – Vantroba, Forrai, Knižka, Bdžoch, Kyčák, Krempaský, Leško, Turan – Findura, Koky, Lesňák – Zwick, Nagy, Štrauch – Vašaš, Halász, Miškovec – Raáb, Macko, Chmeľ.

Rozhodčí: P. Korba – M. Žák, J. Riš, M. Janiga.

03:38 MIC 2 Solomonchak, hákování
08:49 SNV 2 Raáb, nedovolené bránění
11:40 MIC 1:0 Linet (Brezniak, Fajčák)
13:21 MIC 2 Meliško, podražení