Španělská LaLiga

Deportivo La Coruňa – Real Betis

0:1

konec (0:0)

12.02.2018, 21:00 • Estadio Riazor, A Coruña • 23. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 2.14 3.79 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (22:58:09)
Betis tak využil zaváhání Girony a Celty Vigo, dostává se na osmé místo, pouze tři body za šesté místo zaručující evropské poháry, to hájí městský rival Sevilla! Naopak krize La Coruni se prohlubuje, po 23. kole už Deportivo kleslo na předposlední pozici, hůře je na tom jen Málaga.
Statistiky utkání:
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:7.
Duel je u konce a Betis se nakonec raduje z nejtěsnější možné výhry 1:0! Ve druhém poločase už byl Real lepším týmem a po zásluze se dostal do vedení. Když Morón využil nepozornost Bóvedy v obraně, naběhl si na přihrávku Firpa a zakončil mezi nohy Martíneze. Deportivo si sice vytvořilo nějaké šance, ale nevyužilo ani jednu. Andone sice z velkého úhlu překonal Adána, ale trefil jen tyč. V závěru si domácí nevytvořili tlak, ale dvě zajímavé šance ano, ovšem zradila je přesnost střelby.

90+4

90+4

León na hraně faulu připravil domácí o míč, chtěl pošetřit co nejvíce času, ale o balon trestuhodně přišel, naštěstí pro hosty byl Pérez podle sudího v ofsajdu, ovšem opakované záběry ukázaly opak.

90+3

Nákop do šestnáctky hosté odvrací, ale protiakce Leóna nebyla úspěšná.

90+3

La Coruňa rozehrává po faulu na Albentosu z vlastní poloviny, má necelé dvě minuty na srovnání!

90+2

Hosté se zmocnili míče a ještě se snaží přejít do brejku.

90+1

90+1. Andone ve skluzu rovněž nezamířil mezi tři tyče.

90+1

Nastavují se čtyři minuty a mezitím měli domácí další šanci! Andone výborně doskluzoval k centru na zadní tyč a v obtížné pozici pouze těsně netrefil bránu!

90+1

90+1. Borges z otočky netrefil bránu.

90+1

Cartabia vyzval k centru znovu Juanfrana, míč poté propadl šestnáctkou, ale dostal se zpět k Borgesovi, jenž z otočky pálil těsně mimo! To byla zatím největší šance Deportiva na srovnání.

90

Juanfranův centr Real odklidil do bezpečí.

89

León v hlavičkovém souboji fauloval Albentosu, domácí se snaží rychle dostat blíže k šestnáctce.

89

Firpo obdržel nepříjemný šlapák, rozehrává tak Betis z vlastní a znovu ušetří čas. Kolik minut se bude nastavovat?

88

Luisinho se šikovně dostal k centru, ale přetažený míč skončil pouze u Juanfrana, který se už do zakončení nedostal a hosté poté vybojovali autové vhazování.